Rüya tabiri ara

Rüyada Süt Vermek

Nisan 1, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Süt Vermek, Rüyada süt görmek İslam fıtratına işaret edilerek, süt zorluk çekmeden elde edilecek mala gerek erkek ve gerek dişi olsun rüyada memesinden süt olduğunu görmesi, o kimseye gelecek olan mala, rüyada her iki memesinden süt aktığını görse, dünya ona yönelir. talihi güler. normalde uyanık halde memesinde süt olmadığını gören kadın, rüyasında memelerinde süt olduğunu görse veya küçük bir çocuğa yahut erkek bir kimseye ya da bir kadını emzirdiğini görürse, hem emziren hem emen kimselerin bahtı ve talihinin kapanmasına işaret edilir.

İnsan sütü, rüyada görülürse hapis, emziren yada emen kimse için sıkıntı işaretidir. Rüyada çocuğuna süt içirmek için satın aldığını görürse, onun çocuğunun kendi huy ve ahlaki gibi terbiye edeceğine ve bazı tabirciler, rüyada bir kadının sütünü emdiğini görenler ise, o kişiye mal ve kazanç isabet eder, demişlerdir. Rüyada at sütü içtiğini görürse, hükümdardan ona hayır ve sevgi erişir derler. diğer hayvan sütleri sağılan süt miktarınca çok güzel rızıklandırılır. Süt sağmak ise, hiledir derler. Yeni doğan deve sütü din fıtratıdır denilmiştir. Yeni doğmuş devenin sütünden içilse veya bir defa, iki defa ya da üç defa içse, o kimseye yaratılan İslam fıtratından sebat edilmesine, namaz kılınmasına, oruç tutulmasına, zekat ve sadaka vermesinde hayır ihsan edilir denilmiştir.

Süt içen kimse, hem helal mal hem hikmettir denilmiştir. Bazı tabircilere göre de deve sağdığını gören ve sütünden içse salih bir kadınla evleneceğine yorumlamışlardır.

Rivayete göre diğer yorumlar;

Süt sağmak, bol miktarda mal elde edeceğinize.

Süt veya ayran görmek, miras yoluyla büyük bir mal elde edeceğinize.

Bir padişaha süt götürdüğünüzü görmek, iyiye.

Eti helal olan hayvanların sütünü görmek, mal ve nimet elde edeceğinize işarettir.

Taze süt içmek, helal mala.

Ceylan sütü içmek, rızkının bollaşacağına.

Deve sütü içmek, bolluk ve genişliğe.

Kaplan sütü içmek, düşmana karşı zafer kazanacağınıza.

Keçi sütü içmek, bir kadından hayır göreceğinize.

Zebra sütü içmek, herhangi bir yetkide liyakate işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

963