Rüya tabiri ara

Rüyada Süt Emmek

Mart 25, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada süt emmek, rüya tabirlerince hayra yorumlanmamıştır. Rüyada bir kadından süt emmek, yetimliğe ve ihtiyaç sahibi olmaya yorumlanmıştır. Bir kadının rüyasında birini emzirdiğini görmesi, yaşamış olduğu bolluğun gideceğine ve dünya kapılarının yüzüne kapanacağına işaret eder. Bir kadın rüyasında tanımadığı bir erkeğin kendisinden süt emdiğini görmesi kadının hüzne düşeceğine işaret eder. Bir kişi rüyasında bir kadının memesinden süt emdiğini görmesi hapse düşeceğine ve sıkıntılar yaşayacağına yorumlanmıştır.

Bir kadın rüyasında kendi memesinden süt emdiğini görürse kızının mirasını yiyeceğine ve haksızlık yapacağına yorumlanmıştır. Bir kadın başka bir kadının memesinden süt emdiğini ve sütün çıkmadığını görse bu rüyada hayra yorulmaz. Süt emen kişinin haksızlık yapacağına ama istediği şeye muvaffak olamayacağına yorumlanır.

Memesi olmayandan süt emdiğini görmek, bu rüyayı gören kişinin bir adamdan para isteyeceğini; eğer emdiği yerden süt çıkarsa bu parayı alabileceğine, süt çıkmazsa parayı alamayacağına işarettir. Bir çocuk yaştaki kızın memesinden süt emdiğini gören erkek hapse gireceğine veya uzun zaman sıkıntı çekeceğine işaret eder.

Bazı yorumcuların tabirlerine göre kendi annesinden süt emdiğini görmek, şerefe büyük mertebelere ve kendisine saygı duyulacağına işaret eder. Bir kadın rüyasında kendi çocuğunu emzirirse çocuğun çok hayırlı bir evlat olacağına ve büyük mertebelere geleceğine delalet etmektedir.

Bir kimsenin tanımadığı kadınlardan zorla süt emdiğini görmek hayırsız işler yapacağını ve bu hayırsız işler sonucu hapse gireceğini gösterir. Şayet emdiği göğüsten süt çıkmazsa bu hayırsız işlerinde başarısız olacağını ama sonucunda hapse girmeyeceğine delalet etmektedir.

Bir hayvandan süt emdiğini görmek harama bulaşacağına ve malını kaybedeceğine işarettir. Hayvanın memesinden süt gelmezse haram yemek için çaba sarf edeceğiniz ama harama ulaşamayacağına işaret etmektedir.

Bir erkek kadının göğsünü sıkınca süt geldiğini görürse, kadın helali ise berekete ve hayra yorulur. Kadın erkeğe helal değilse haramda önüne fırsatlar çıkacağına delalet etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17186