Rüya tabiri ara

Rüyada Susam Yemek

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada susam yemek, rüya sahibi olanların yaşamlarındaki kısmeti, şansı anlatır. Bu kişiler yaşamlarındaki her türlü olanağı değerlendirir. Bunları küçük büyük demeden mutlaka değerlendirir. Bu nedenle genellikle en kısa sürede kendi işlerinin başına geçerler. Bu rüyaları görenler rızıklarını kazanırken şanslarının açık olmasıyla daha kazançlı çıkarlar. Evinde her zaman her türlü yiyecek olur, hiç sıkıntı, yokluk çekmezler. Bu rüyaları görmek kişileri hayırların en iyisine eriştirir, onların mutlu olmasını sağlar. İşleri her zaman yolunda gider, evinde bolluk ve bereket olur, kazançlarını hak ederek elde ederler. Rüyada susam yemek görmek genellikle helal yollardan elde edilen kazançları, kişilerin kendi çabasıyla elde edeceği kazancı işaret eder.

Rüyada susam almak, rüyası kişinin elinin darda olmasına, borçlarının fazlalığına tabir edilir. Bu nedenle alacaklıları tarafından rahatsız edilir. Bu çaresizlik onları farklı yollara itebilir, kazanç elde edebilmek için, borçlarını ödeyebilmek için başkalarına bile zarar vermeyi düşünebilirler. Bu yüzden rüyayı gören kişiler yaşamlarını gözden geçirmeli, yapabileceği tedbirleri en kısa sürede almayı düşünmelidir. İş işten geçmeden rüyalarının verdiği işareti dikkate almaları gerekir.

Rüyada susam ekmek ise, rüya sahibinin üzerinde emeği olan bir kişiden vefa görmesi, mutlu olması söz konusu olur. Bu kişilerin mutlu olmasına neden olduğu gibi, çevresindeki kişilere daha fazla değer vermesine neden olur. Yani insanlar arasındaki ilişkinin güçlenmesine, duygusal hislerin yaşamına hakim olmasına sebep olur. Çevresindeki dostlarıyla adeta kenetlenmiş şekilde hareket ederler.

Rüyada susam görmek bazı yorumcular tarafından kişinin korkularının üstesinden gelmesine, kendisini daha huzurlu hissetmesini sağlayacak davranışlar yapmasına tabir edilir. Bu rüyayı görenler kendilerini huzursuz eden bazı düşüncelerinden sıyrılır, yaşamını daha sakin bir şekilde yaşar. Bu yüzden oldukça hayırlı bir rüya olduğu söylenebilir. Kişilerin yaşamına şansı getirdiği gibi, manevi olarak daha huzurlu olmasına da yardımcı olur. Bu rüyayı gören kişiler akıllıca yatırımlara girişir, bu sayede yaşamında düşünmediği kadar fazla paraya sahip olur. Kendisindeki bu zenginlik herkes tarafından fark edilecek seviyede olduğundan, etrafındaki dost görünen kötü düşünenlere karşı dikkatli olmasın da gerekir. Dostunu ve düşmanını iyi ayırmaları tavsiye edilir. Bunu başarırlarsa, hayatta gerçekten şansı yakalamış olurlar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1138