Rüya tabiri ara

Rüyada Sürekli Kedi Görmek

Mart 11, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada sürekli kedi görmek huzurlu, mutlu olacağına, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, para ve makam sahibi olacağına, çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına, sıkıntıya düşeceğine, kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına, çok iyi sonuçlar vereceğine, büyük fırsatların kapısını açacağına, dertlerin ve endişelerin son bulacağına yorulur.

Rüyada Kedi Görmek, kişinin aşk hayatında büyük mutluluk yakalayacağı, karşısına iyi kalpli hayırlı bir eş çıkacağına işaret eder.Kişinin maddi olarak borcu bulunuyorsa, bu borçlardan kısa süre içerisinde kurtulur. Herkesin imrendiği, arzuladığı bir başarıyı yakalar. Rüyasında evinde kedi gören kişiye bir kimse söz vermiş ise, bu kimse sözünü tutarak rüyayı gören kişiyi mutlu eder. Bu rüyayı gören kimse fakirlikten uzak durur,zenginlik ve refaha erer.

Rüyasında kedi gören kişi eğer yatırım yapacaksa kazanacağı paranın hayırlı ve temiz olacağını gösterir. Rüyasında kediyi evinde okşadığını sevdiğini gören kimsenin kişiliği ve psikolojisi sağlam olur şeklinde yorumlanır. Rüyasında evinde kedi gören kimsenin günahlarından sakınıp ve tövbe edeceğine işarettir. Bu kimse dinine yönelir ve manevi huzura kavuşur. Rüyada iki kedinin birbiriyle dövüştüğünü gören kimsenin,kendisi hakkında kötü plan yapan kişilerin kavga edip birbirlerini alt edeceğine yorumlanır.

Rüyada evde yavru kedi varsa, rüyayı gören kişi hakkında bazı kimselerin kötülük besleyeceğine ancak bu emellerine ulaşamayacağını gösterir. Aynı zamanda evdeki yavru kediyi görmek, kişinin bebek sahibi olacağına ya da eve yeni bir bebeğin gireceğine işarettir. Rüyasında evde kedi gören kişi, etrafındaki insanları tekrar gözden geçirmelidir. Kedi,nankörlük demektir. Bu sebeple, arkadaşlarından kötülük görebilir.

Rüyasında evde kedi pişirdiğini gören kimsenin büyü ve sihir gibi olaylara ilgisi artar.

Rüyada kedi görmek, rüyayı gören kişinin en kısa zamanda bir bebek sahibine olacağına işaret. Aynı zamanda bu rüya evine ve eşine sadık olmayan bir erkeğe yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi bir bayan ise eşi veya erkek arkadaşı tarafından sıkıntılar çekeceğine yorumlanır. Rüyasında kedi gören kişinin etrafında ona karşı çok dürüst olmayan kişilere yorumlanır. Eğer bu rüyayı gören kişinin çocuğu var ise çocuğu ile alakalı bazı durumlar yaşayacağına ve bu durum karşısında en üzülen kişinin birey olacağına işarete der. Vefa bilmez ve hayırsız kişinin varlığına işaret eden bu rüya aynı zamanda rüya da görülen kedinin durumuna göre de farklı şekilde yorumlanabilir.

Rüyada beyaz kedi görmek, maddi durumunuzla ilgili veya kariyerinizle ilgili sizi çekemeyen bazı kişilerin varlığına yorumlanır. Yüzünüze gülen ancak arkanızdan kötü planlar yapan bu kişilerin size zararı dokunacağına ve işlerinizin belli bir süre sonrasında kötüye gideceğine işaret eder. Aynı zamanda karar vermekte zorlanacağınız bazı ikili durumların olacağına ve sizin bu durumlar karşısında çaresiz kalacağınıza yorumlanabilir.

Rüyada kara kedi görmek, aile içerisinde büyük bir tartışma olacağına ve bu tartışma sonrasında bazı ayrılıkların gerçekleşeceğine işaret eder. Eğer kavga rüya sahibinden dolayı kaynaklanıyor ise sonucunda bazı üzüntülü durumların gerçekleşeceğine işaret eder. Aile huzurunu bozan bazı durumların olacağına ve bu durum karşısında memnun olacak kişilerin bazı çıkarlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada sarı kedi görmek, rüyayı gören kişinin hiç beklemediği ve ummadığı bir kişiden darbe alacağına ve bu durum sonrasında kişinin bazı sorunlar yaşayacağına yorumlanır. Özellikle bu hain davranış kişinin sevdiği bir kişi tarafından olacağına yorumlanır. Bazı maddi ve manevi sıkıntılar ile karşılanacağına ve kişinin çok üzüleceğine işaret eder. Ancak tüm bu sıkıntıların çok uzun sürmeyeceğine ve kısa süreli olacağına yorumlanır. Kişi her ne kadar sıkıntı görse de bu sıkıntıların üstesinden gelip tüm sıkıntıların geçeceğine rivayet edilir.

Rüyada evde kedi görmek, rüya sahibinin evine hırsız gireceğine işaret eder. Eğer bu rüyayı gören kişi kediyi başka kişinin evine girdiğini görmüş ise, rüya sahibinin etrafında bulunan bir kişinin hırsızlık yapacağına veya hırsız haberi alınacağına yorumlanır. Bu rüya birçok rüya tabircisi tarafından hırsızlık olarak yorumlanmıştır. Eğer evinizden bir eşya yok olmuş veya günlerdir bulamıyor iseniz çalındığı anlamına gelebilir. Sadık olmayan bir akraba veya gözü kararıp hırsız yapacak kadar düşmüş bir kişi ile ailede var ise biraz dikkatli olmak da fayda olacaktır.

Rüyada kedi kovaladığını görmek, kişinin şansının kötüye gideceğine işaret eder. Eğer iş yerinde veya aile ilişkilerinde yolunda giden bir durum varsa her şeyin tersine dönüp kişinin mutsuz günler yaşayacağına yorumlanır. Rüya sahibi eğer rüyasında kedi kovalarken kendini görmüş ise bu rüya sahibi açısından pek de hoş olmayacak durumlar ile karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Arkanızdan konuşup sizi sinirlendirecek bazı kişilerin varlığına ve bu kişilerden dolayı sinirlerinizin yıpranıp, bazı sıkıntılar yaşayacağınıza işaret eder. Bu duru karşısında rüya sahibinin dikkatli olması ve dostunu düşmanını bilmesi gerekir. Aksi halde bazı kişiler tarafından ciddi zararlar görülebilir.

Rüyada kedi görmek, bilinçaltı ile kaynaklanan bir durum da olabilir. Özellikle kediden çok korkan kişiler rüyalarında diğer kişilere oranla daha çok kedi görmektedir. Bu da tamamen bilinçaltı ile kaynaklı bir durum olmaktadır. Eğer gün içerisinde bir kedi seviş veya kediden korkmuş iseniz bu siz de tepki yapmış olabilir ve durum sizin rüyanıza da girebilir. Rüyada kedi görmek, birçok rüya tabiri tarafından yorumlanmış ve genel olarak hayırlı olmadığı kanaatine varılmıştır. Ancak yinede rüyaları yorumlamadan veya yorumunu okumadan önce hayırlı olsun bu rüya benim için hayırlı sonuçlansın demek gerekir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2077