Rüya tabiri ara

Rüyada Sürekli Bebek Görmek

Nisan 9, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada sürekli bebek görmek genelde rüyasında bebek gören kişi için hayırlı işlerin olacağına delalet eder. Rüyada sürekli bebek sevmek rüya sahibinin kısmetinin açılacağına, talihinin iyi yönde döneceğine, şansın rüya sahibine döneceğine işarettir. Şansın kapıdan ayrılmayacağına beklenen haberlerin geleceğine ve olan işlerde başarıya ulaşılıp zirveye ulaşacağı anlamına gelmektedir. Mutluluğun neşenin rüya gören kişinin üstünden ayrılmayacağına, işaret edip bebek görmenin kötü bir işe yorulmadığı bilinmektedir. Bir işte çalışılıyorsa o işte mevki atlayacağına, fikirlerin fayda sağlayacağı bilinmektedir.

Rüyada sürekli bebek emzirmek yeni bir ilişki başlangıcı, yeni bir iş başlangıcını, o olaydaki masumluğu, temizliği, saflığı, sıcaklığı, cana yakınlığa delalet eder. İlişkisi olan bir insanın karşı bireyden beklediği o ilgiyi, sevgiyi göreceği söylenir. Rüyayı gören kişi eğer bekar ise, rüyada sürekli bebek emzirdiğini görmek hayatına yeni bir kişinin gireceğine yeni kısmetlerinin çıkacağına ve bu kişi ile mutlu olacağına da işarettir. Rüyayı gören kişi eğer evli ise, aile yaşantısında ulaşacağı mutluluğa, sevgiye ve hayırlı evlatlara delalettir diyebiliriz.

Rüyada sürekli kız bebek görmek, girilen işte ve özel hayatta işlerin yolunda gideceğine, hanede huzura ve berekete işaret etmektedir. Hanede olan huzura, berekete ve hayırlı bir kapı açılacağı anlamına da gelmektedir. Olan itibarın artacağına, yapılan işlemlerin hayırlı sonuçlara ulaşacağına, sıkıntılı dönemlerin bitip feraha ulaşılacağına anlamına gelir. Başka bir rivayete göre ise kısa süreli üzüntü, sıkıntı sonucunda huzura kavuşacağına da işarettir.

Rüyada sürekli erkek bebek görmek, dışarıdan alınacak olan hayırlı haberleri, yola çıkılacağına ve o yoldan hayırlarla dönüleceğine, gelinen yoldan ve alınacak haberden sonra mutluluk uyulacağına işarettir. Rüyayı gören kişi hamile ise de erkek bebeği olacağına işarettir.

Rüyada sürekli ikiz bebek görmek ise, rüya sahibin ömrü boyunca her şey de çok mutlu olacağına, çiftte şanslı olacağına, hiç bir eksiğinin olmayacağına, her şeyin en güzeline ve en iyisine sahip olacağına işaret eder. Rüya sahibinin bir kısmeti kapansa bile diğer yandan başka bir kısmetinin açılacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4452