Rüya tabiri ara

Rüyada Sünnet Olmak

Temmuz 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada sünnet olmak, uzun bir süredir derman bulunamaya bir derdin şifasını bulmaya işaret eder. Bu rüyayı gören kişi, hem vücut hem de ruh ve gönül yaralarına derman bulacak, iyileşmez denen bazı hastalıklarına deva bulacak ve kapanmaz sandığı gönül yaralarının da iyi olmaya başladığını görecektir. Rüya sahibi, uzun zamandır yaşadığı hayal kırıklıklarını geride bırakıp, umutsuzluklar yerine yepyeni ümitler beslemeye ve hayaller kurmaya başlayacaktır. Rüyasında sünnet olduğunu gören rüya sahibi, mutluluk ve esenlik bulacak demektir. Kişi çektiği derlerden, sıkıntı ve üzüntülerden kurtulup, yaşamanın zevkini çıkarmaya başlayacaktır.

Rüyada Sünnet Olan Çocuk Görmek

Rüyasında bir çocuğun sünnet olduğunu görmüş olan rüya sahibinin bu rüyası kendisiyle değil, görülmüş olan en çocukla yorumlanır. Sünnet olan çocuğun, bahtı açık ve geleceği parlak bir insan olacağı ve itibar görmesi çok muhtemel bir iş yapacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Sünnetsiz Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin dinsel inançlarından uzaklaştığına işaret eder. Rüyasında kendisini sünnetsiz gören rüya sahibi ya hak yolundan ayrılacaktır ya da yaşamı boyunca o yola girmemiş demektir.

Rüyada Sünnet Etmek

Rüya gören kişinin sahibinin rüyasında bir çocuğu sünnet ettiğini görmesi hayırlara vesiledir. Bu rüya, rüya sahibi üzerinden tabir edilir. Rüya sahibi, gelecekte bazı hayırlı olaylar yaşayacak, akıttığı gözyaşları kuruyacak, başındaki bütün dertler ve belalar uzaklaşacak demektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1705