Rüya tabiri ara

Rüyada Sümüklü Böcek Yemek

Haziran 11, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Sümüklü Böcek Yemek göç etmeye, göbebe bir yaşam sürmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin sabit bir mekanları olmamasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin sürekli iş veya uyuşmazlık yüzünden yer ve mekan değiştirmesine delalet eder. Bu rüyayı görenlerin yaşama karşı isteksiz davranmasına, iyi veya güzel olan şeylere karşı kayıtsız kalmasına tabir olunur.Rüyada sümüklü böcek yemek, kişinin hoşuna gitmeyen bir takım olayları ve ağır sözleri yutmak zorunda kalmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çok sevip değer verdiği ailesi için bu duruma göğüs germesine, duymazdan gelmeye mecbur kalmasına yorulur.

Rüyada salyangoz yediğini görmek, çevrenizdekilerin mutlu olması adına fedakarlık yapacağınıza ve yapmak istemediğiniz işler içine gireceğinize delalettir.

Rüyada sümüklü böcek öldürmek, kişi için daha önceden rest çektiği birinden özür dilemek zorunda kalmasına rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin hayatı ile önemli bir dönemde olmasına, tek çıkar yolun bu kişiden özür dilemek olmasına tabir edilmiştir.

Rüyada sümüklü böcek toplamak, kişinin kazancını har vurup harman savuran biri olduğuna, bu durumun kişiye sıkıntı vermesine, kendisine çeki düzen vermesine yorulur. Bu rüyayı görenlerin geçmişteki hatalarını bırakarak yarınları için birikim içersinde olmasına, keyfinin yerine gelmesine, her daim kenarda parası olması olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada sümüklü böcek görmek, göç etmeye, göbebe bir yaşam sürmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin sabit bir mekanları olmamasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin sürekli iş veya uyuşmazlık yüzünden yer ve mekan değiştirmesine delalet eder. Bu rüyayı görenlerin yaşama karşı isteksiz davranmasına, iyi veya güzel olan şeylere karşı kayıtsız kalmasına tabir olunur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1256