Rüya tabiri ara

Rüyada Sümüklü Böcek Görmek

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Sümüklü Böcek Görmek. bir mekan veya adres değişikliği yapacağının bir nevi habercisi gibi de yorumlanabilir. Gördüğünüz bu rüyanın tabiri hayırlı ve güzel bir olayın bildirisi anlamına gelir. Normal hayatta evimizde veya işyerimizde sümüklü böcek görsek çok da hayra yormayız. Çünkü sümüklü böceğin görsel açıdan çok da güzel bir görünümü olmadığı gibi her tarafa sümük bulaştırdığı için biraz tiksindiricidir. Ama rüyada sümüklü böcek görmeniz kısa bir zaman sonra seyahat edeceğinizi bildirir.

Sümüklü böcek ve seyahat ne alaka demeyin. Şu şekilde anlatayım; Sümüklü böcekler durmadan gezen bir hayvandır, bu hayvan gezerken de arkasında iz bırakırlar ki bu onların geçtiği yolu belirtir. Artık neden seyahat anlamına geldiğini umarım çok daha iyi anlamışınızdır.

Rüya yeni ortaya çıkan bir bulgu değildir, geçmişten günümüze kadar uzmanlarca araştırılmıştır. Bu konuda en güzel bilgiye sahip olan kişi ise Hz. Yusuf aleyhisselamdır. Allah tarafından bahşedilen bu yeteneği sayesinde bir çok insan oğluna islamiyeti kabul ettirmiştir. O bu konuların piri Allah’ın peygamberidir. Rüyanızda sümüklü böcek görmek kesinlikle sizi korkutmasın birde, rüyayı gördükten sonra uyandığınızdaki haliniz çok önemli içinizde mutluluk mu yoksa endişemi var. Buda rüyayı tabir eden kişi için önemlidir. Rüya gören kişi gördüğü rüyanın etkisinde kalmamalıdır. Gördüğümüz rüyaların tabiri bazen hayra, bazende şerre yorumlanabilir. Her şeyin yüce Allah’tan geldiğini bilip sapkınlık ve kötülüğe yönelmemelidir. Bu alemde ve rüyalar aleminde Allah yardımcınız olsun.

Rüyada sümüklü böcek öldürmek, kişi için daha önceden rest çektiği birinden özür dilemek zorunda kalmasına rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin hayatı ile önemli bir dönemde olmasına, tek çıkar yolun bu kişiden özür dilemek olmasına tabir edilmiştir.

Rüyada sümüklü böcek yemek, kişinin hoşuna gitmeyen bir takım olayları ve ağır sözleri yutmak zorunda kalmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çok sevip değer verdiği ailesi için bu duruma göğüs germesine, duymazdan gelmeye mecbur kalmasına yorulur.

Rüyada sümüklü böcek toplamak, kişinin kazancını har vurup harman savuran biri olduğuna, bu durumun kişiye sıkıntı vermesine, kendisine çeki düzen vermesine yorulur. Bu rüyayı görenlerin geçmişteki hatalarını bırakarak yarınları için birikim içersinde olmasına, keyfinin yerine gelmesine, her daim kenarda parası olması olarak da tabir edilmiştir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5206