Rüya tabiri ara

Rüyada Sulu Kar Yağdığını Görmek

Mart 26, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada sulu kar yağdığını görmek kişinin cinsel, fiziki, kültürel ve yaşadığı çevre bakımından değişik şekilde yorumlanır. Genel olarak iyi bir rüya olarak bilinir. Rüyada sulu kar görmek Kişinin Sosyal yaşantısında ve çalışma hayatında herkes tarafından gıpta edilen dürüst, pak ve Ahlaki yönden örnek alınan kişiliği düzgün ve hayırlı biri olarak bilinen, başına gelecek herhangi bir olay ve musibette çevresinde bulunan bütün kişilerden yardım yardım ve destek göreceğine delalet eder.

Rüyayı gören kişi, Güç kudret sahibi başarılı ve çok tanınan olmak üzere çevresi geniş bir kişi tarafından fırsatlar sunulacak hayırlı bir kapı vesilesi ile kendisini kurtaracak büyük bir şans olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi açısından aklını kurcalayan sıkıntı ve kendisine dert ettiği bir takım düşünceler ile mücadele etmesine yorumlanır.Rüya sahibi hayatı boyunca başarılarına hedeflerine gerek iş gerekse aile yaşantısında mutluluğuna huzuruna engel olan birtakım sorunlar ile yüzleşip mücadele ederek bu sorunları tüm çevresinden bertaraf edeceğine ve huzurlu mutlu işlerinin yolunda gideceğine saygınlık kazanıp çevresin de sözü geçen hürmet edilen bir kişi olacağına da işaret edilir.

Rüyada sulu kar görmek, maddi bakımdan iyi olarak yorumlansa da sadece bununla kalmayıp manevi hayatında da iyi bir yol izleyip sonuçları güzel olan işlere de gireceğine delalet etmektedir. Bu rüyayı gören Bekar kız ise maddi durumu iyi saygınlık kazanmış sözü geçen bir kimse ile tanışıp hayatını birleştireceğine, bekar erkek için Namusuna düşkün evine sadakatle bağlı helal süt emmiş bir kadın ile tanışıp ileriye dönük planlar (evlilik gibi) yapacağına da delalet etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3875