Rüya tabiri ara

Rüyada Sultan Görmek

Temmuz 5, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Sultan Görmek Sultanı hoşnut ve güleryüzlü görmek, ilahi ceza ile rüya göreni korkutan kimseye yahut Allah’ın rızasına erdiren işleri yapmaya Sultanı gazaplı görmek namaz ve diğer emirlerdeki eksikliğe ve masiyet işlemeye Sultaan olduğunu görmek ehli için mülke ve saltanata ermeye ehli olmayan için onun bulunduğu toplumda alim ve takva ehlinin dışındakilere zarar verecek olan fitne ve karmaşaya yahut başka bir musibete Meliki (hükümdarı devlet başkanını sultanı) öldürdüğünü görmek büyük bir iş talep etmeye ve bunu başarmaya Hastanın melik olması ölmesine Sultanla birlikte olmak onun iltifat ve ikramı sohbet ve diğer hallerin tamamı rüyayı gören için her türlü hayır ve iyiliklere delalet eder.

Bir kimse sultan ile kucaklastigini veya onunla tokalastigini ve aralannda iyilige dair bir söz söylendigini görse, o kimsenin sultan veya servet sahibi birisinin yaninda halinin iyi olmasina işarettir.

Fakir bir kimsenin sultan olduğunu görmesi, zenginliği; alimin sultan olduğunu görmesi üzerine vacip olan şeyi yerine getirnmeye; bekârın sultan olduğunu görmesi evlenmeye delâlet eder.

Eger sultani güler yüzlü ve sevinçli olarak görse, ondan emin oldugu miktarda din ve dünyaca erisecegi hayir ve yükseklige ucuzluk ve bolluga ve halinin düzgün olduguna işarettir.

Bir kimsenin rüyada sultanı güler yüzlü ve sevinçli olarak görmesi, din ve dünyaca erişeceği hayır ve yüksekliğe ucuzluk ve boluğa ve halin düzgünlüğüne delâlet eder.

Rüyada sultan olduğunu görmek, halkın nazarında büyütülmeye ve muradına ermeye işarettir. Bu rüya, sıradan bir kimse için bir derde girif­tar olmaya veya ölmeye işarettir.

Rüyada sultanın kendisiyle konuş­tuğunu, hediye verdiğini, kendisiy­le yemek yediğini görmek, şeref ve yüksekliğe nail olmaya, kurtuluş ve zafere, yoksul kimsenin zengin ol­masına, borçlunun borçtan, hapisteki kimsenin hapisten kurtulmasına, tica­ret erbabı için bol kazanca işaret eder.

Bazen sultanla yemek yediğini gör­mek, yediği yemek miktarınca, sul­tan tarafından kendine bir üzüntü ve keder erişmesine işaret eder.

Rüyada sultanın başındaki şapka, sarık veya üzerine giydiği elbiseler­den birini ya da tamamını aldığını görmek, görevden alınmaya veya malının elinden gitmesine işarettir.

Devlet başkanının (sultanın) bir bölgedeki en yüksek yere çıktığını görmek, iktidarının sonuna geldiği­ne işarettir.

Rüyada devlet başkanının karşı­sında tedirgin davrandığını ve ka­rarsızlık gösterdiği görmek, onun sevgisini kazanarak hayır ve menfaat görmeye; sultanın yanındakilerin tereddütlü davrandıklarını görmek, temkinli davranmaya veya zarara uğ­ramaya, kötü bir şöhrete işarettir.

Rüyada devlet başkanının (padişah, sultan emir vb.) kendi evinde rahat rahat uyuduğunu görmek, devlet başkanının rüya sahibine muhtaç ola­cağına işarettir.

Sultanın hasta olduğunu görmek, onun halka zulmetmesine ve dinî ko­nulardaki duyarsızlığına işarettir.

Rüyada bir meliki (hükümdar, pa­dişah, devlet başkanı, sultan) öldür­düğünü görmek, büyük bir iş talep etmeye ve bunu başarmaya işarettir.

Hasta bir kimse rüyada sultan ol­duğunu görse, vefat eder.

Rüyada sultanla birlikte olmak, onun iltifat ve ikramına nail ol­mak, onunla el sıkışmak, kucak­laşmak, hayır ve iyilik üzere ko­nuşmak, devlet başkanı veya servet sahibi birinin yanında durumunun iyi olmasına işarettir.

Rüyada devlet başkanının rüzgâra hükmettiğini görmek, onun iktida­rının güçlü, emrinin geçerli olmasına işarettir.

Rüyada sultanı yerin yuttuğunu görmek, ülkenin kudret ve istikrar ile yönetilmesine veya üzüntüye işarettir.

Rüyada sultan, padişah, emîr, cum­hurbaşkanı vb. görmek, devlet baş­kanı gibi yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3768

Rüya Sitesi Linkleri