Rüya tabiri ara

Rüyada Suçlandığını Görmek

Aralık 9, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada suçlandığını görmek kişinin hem sosyal hem de çalışma hayatında bazı sorunların ortaya çıkacağına, kırgın olduğu biri tarafından rezil duruma düşürüleceğine, zarara uğrayacağına delalet eder. Kişinin elindeki maddi imkânların çevresindekiler tarafından kötüye kullanılacağına ve bazı tartışmalar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Haksız Yere Suçlandığını Görmek

Rüyada haksız yere suçlandığını görmek kişinin büyük umutları olduğu bir işin engellerle dolu olacağına delalet eder. Rüya sahibinin bazı sıkıntıları olacağına ve çevresindekilerin, tüm sevdiklerinin bu sıkıntıları aşması için yanında olacağına ve yardım edeceklerine yorulur.

Rüyada Hırsızlıkla Suçlandığını Görmek

Rüyada hırsızlıkla suçlandığını görmek kişinin bir ortağıyla beraber yaptığı bir yatırımda çıkacak sorunlara, ortağı ile arasının açılacağına, ufak kırgınlıklara delalet eder. Rüyayı gören kişinin bir müddet sonra işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine ancak bir düşmanı tarafından zarar göreceğine ve rahat yüzü görmesine fırsat verilmeyeceğine işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin kariyerinde yaşayacağı ufak bir duraklama evresi olacağına delalet eder.

Rüyada Yalanla Suçlanmak

Rüyada yalanla suçlanmak hem sosyal hem de iş hayatında problemler yaşayan rüya sahibinin kendisi için doğru olduğunu düşündüğü bir takım adımlar atacağına, bu adımların kendisini ileriye taşıyacak, alanında başarılara imza atmasını sağlayacak, kariyerinde zirveye taşıyacak noktalara getireceğine delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin sevdikleri ile yaşayacağı büyük mutluluklara ve maddi rahatlıklara da delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1645