Rüya tabiri ara

Rüyada Su Şişesi Görmek

Mart 17, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada su şişesi görmek bir kişinin de yardımını alarak hak ettiği müjdeye kavuşacağına, bir süre çekilen sıkıntıdan sonra gelecek huzura, umutsuzluğa kapıldıktan sonra beklediği berekete ve varlığa, meslek hayatında yüksek mertebeye geleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin tüm sıkıntılardan kurtulup refaha kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada su dolu şişe görmek çektiği sıkıntıların meyvesini toplayarak beklediği zafere, hatalarının ertesinde hayal ettiği kazanca, bir süre bekledikten sonra huzura kavuşacağına, maddi kazanca işaret edilir. Ayrıca umutsuzluğa kapılmışken gelen berekete, az olan kazancın artacağına, yardım alarak kavuşacağı hünere ve emek harcayarak kazandığı saygınlığa da yorulur.

Rüyada boş su şişesi görmek sıkıntılara karşı koyarak hayalini kurduğu üne, ümitle beklediği sağlıklı bir yaşama, çektiği bütün sıkıntıları atlatarak hayırlı kazançlarının olacağına, uzun zamandır beklediği temiz rızka, maddi kazanç sağlayacağına işaret eder. Bazı rüya tabircileri ise boş şişe görmenin maddi olarak yük olan kişiden kurtulacağına, berekete, beklediği müjdeli habere ve iyiliğe kavuşacağına yorar.

Rüyada su şişesi taşıdığını gören kişi bir kişiden yardım alarak kavuşacağı haysiyete, meşakkatle beklediği büyük kazanca, kendisine maddi anlamda yük olan tanımadığı kişiden uzaklaşacağına, geçmişte yaptığı hatalarından sonra kavuşacağı huzura ve arzuladığı rahatlığa ulaşacağına işaret eder.

Rüyada şişeden su içmek sıkıntıların giderileceğine, maddi ve manevi yönden olumlu gelişmeler yaşayacağına, hayatı boyunca ümit ettiği daha huzurlu ve sağlıklı bir yaşama yorulur.

Rüyada su şişesini kırıldığını görmek iyi olarak tabir edilmez. Şişenin kırıldığını gören kişinin ağzının tadının kaçacağına, güler yüzlü ise yüzünün solacağına, huzurunun ve mutluluğunun kaçacağına işaret edilir. Rüya sahibinin üzerinde dolaşan kem gözlerin çatlaması olarak da yorumlanır.

Rüyada su şişesi kapağı görmek bir zaman sonra hayal edilen büyük güce, katlanılan sıkıntıların ardından gelecek ferahlığa ve mutluluğa, kazanılan zafere, itibarlı mertebeye ve saygınlığa kavuşulacağına yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1539