Rüya tabiri ara

Rüyada Su Sesi Duymak

Nisan 8, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada su sesi duymak, hemen hemen her gün birçok rüya görürüz. Gördüğümüz bu rüyaların hepsinin farklı insanlar tarafından yapılmış birden fazla tabiri vardır. İnsanlar gördükleri rüyaların ne anlama geldiğini ve neye işaret ettiğinin merak ederler bunun için gördüğümüz rüyaların eski alimler tarafından, eski din adamları tarafından yorumlamalarına bakarız. Rüyada su sesi duymak olayının bir çok tabiri vardır. Bizler gördüğümüz rüyaların tabirlerine baktığımızda kendimize en uygun olan rüya tabirini seçelim.

Günümüzde rüyaların yorumcuları, islam-i rüya yorumcuları ve modern rüya yorumcuları olarak ikiye ayrılmıştır. Bazı insanlar islam-i rüya yorumcularının yorumlarıyla ilgilenirken bazıları ise modern rüya yorumcularının rüya yorumlarıyla ilgilenirler. Bizde ilk önce islam-i rüya yorumcularının rüyada su sesi duymak hakkındaki yorumuna bakalım.

İslami rüya yorumcularının yorumuna göre rüyada su sesi duymak rüyasının dalaleti bu rüyayı gören kişi uzun sürede kavuştuğu rızkına bir kişinin yardımıyla ulaşılan zafere, bir şeyi kaybettikten sonra hak ettiği servete, beklentilerinin sonucunda azalan kazancının daha çok artacağına işarettir.

Başka bir islam-i tabire göre ise rüyasında su sesi duyan bir kişi yaşadığı zorluklar sonrasında bu zorlukların faydasını elde ederek hayalini kurduğu haysiyete, saygınlığa,berekete ve hayra işarettir. Rüyasında su sesi duyan kişinin parasal yüklerinin kendisinden uzaklaşacağı, özlediği nimetlere yaklaşacağı ve tez zamanda gerçekleşecek  müjdeli bir haberin olacağına işarettir.

Bu rüyanın islam-i yorumculara göre olumsuz tabiri de yapılmıştır ve bu yorum yeni zaman yorumcuları tarafından şöyle yorumlanmıştır; Bir kişiden yardım isteneceğine ve zahmete neden olacak işlerin olacağına işaret etmektedir.

Rüyada su sesi duymak olayını modern rüya tabircileri de yine olumlu bir şekilde yorumlamışlardır. Rüyada su sesi duymak kişinin işlerinin açılacağına, bol rızkların geleceği, borçlardan kurtularak yeni bir sayfa açacağına işaret etmektedir. Rüyada su sesi duymak geleceğe işarettir. Bu rüyayı gören kişi büyük başarılar elde edecektir.

Bütün rüya tabirlerinin olumlu ve olumsuzları vardır. Olumsuz tabirler sizleri korkutmasın. Bu tabirler birer yorumlamadır. Yani kesin değildir. Rüya yorumlamaları çok eskilerden gelmektedir. Yaşanmış olaylardan derlenmiş ve bilgin insanlar tarafından yapılmıştır. Bazı insanlar modern rüya tabircilerini takip ederler bazıları ise islam-i rüya yorumcularını takip ederler. Genel olarak rüyada su sesi duymak kötüye yorumlanmamıştır. İyiye  işaret eder ve bol rızka yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3419