Rüya tabiri ara

Rüyada Su İstemek

Nisan 8, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada su istemek, rızk, geçim, rahat, temizlik, menfaat, nimet, safa, ölüm, keder, çocuk, adalet, fitne, ganimet, toplu mal, ucuzluk tur. Su istemek hoş bir hayata ve güzel bir rızka işaret eder. Bir kimsenin rüyada suyu sevgilisinden istediğini görürse saadete, ganimete ve toplu mala ve evlenmeye işaret eder. Suyu istediğiniz kişinin verdiği su temiz ise fiyatların ve rızkların bolluk ve ucuzluğuna adaletin yaygınlaşmasına alamettir.

Su istemek diğer rüya tabircilerini göre geçimce sıkıntıya  ve zahmete, sudan içmek düşmandan selamete ve isteyen kimseye için ucuzluğa delalet eder. İsteyip içtiğini gören kimseye, şiddetli bir üzüntü gelir. Saf su istediğini gören kimse, çabucak sevince erişir. Bir kişi tanımadığı kişiden istediği suyu fitne, bela, ve kedere işarettir. İsteyip içtiği su kokuyorsa sıkıntılı ve zahmetli geçime, acı geçime işarettir. Kimse hayat bulur ve kalbi hidayete olur. Eğer istediği suyu annesi veriyorsa ailesiyle de arası bozuksa arası düzelir ve huzur ve mutluluğa delalet eder.

Kişi eğer karısıyla soru yaşıyorsa aralarındaki sorun düzelir ve huzura erişmelerini ve evlerinde ferahlığa kavuşmalarına işaret eder. Eğer suyu küçük bir kız çocuğundan istediğini gördüğünü görüyorsa aileye yeni bir ferdin katılacağına işaret eder. Kişi eğer yaşlı bir teyzeden elleri titreye titreye su istediğini görüyorsa rüyasında o evden ne yazık ki ölü çıkacağına işaret eder. Ya da kötü bir hastalığın da habercisi olmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1200