Rüya tabiri ara

Rüyada Su İçinde Yılan Görmek

Mart 27, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada su içinde yılan görmek, yorumcular tarafından oldukça farklı yorumlanmıştır. Rüyada görülen yılanın yorumlanmasında bazı kıstaslar bulunmalıdır. Rüyada görülen yılanların renklerine ve boylarına göre rüyanın yorumunda da değişkenlik görülebilmektedir. Örneğin bir kimse rüyasında yılan görür ise o kimse için rüyasının tabiri rüya sahibinin cimri bir arkadaşının olduğuna ve ya olacağına delalet eder.

Rüyada görülen siyah renkteki bir yılan rüyanın sahibi için gerçek yaşamındaki düşmanının oldukça güçlü olduğuna delalet etmektedir. Bir kimse rüyasında beyaz renkte bir yılan gördü ise bu rüyanın kendisi için tabiri zararsız zayıf korkak bir düşmana yorumlanmaktadır. Bir kişi rüyasında yeşil renkte olan bir yılan görür ise gerçek yaşamında zayıf karakterli bir arkadaşa delalet eder ve bu arkadaşın kendisini günaha teşvik edebileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada görülen zehirsiz bir yılan rüyayı gören kişi için gerçek yaşamında eline geçecek olan bir miktar altına yorumlanmıştır. Bir kimse rüyasında korkunç bir engerek yılanı gördü ise gerçek hayatında oldukça güçlü bir düşman ile karşılaşabileceğine yorumlanmaktadır. Bir kimse rüyasında çok sayıda yılanı bir arada gördü ise bu rüya rüya sahibi için dünya yaşamında akrabaları tarafından olumsuzluklar ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyasında ağzından kulaklarından yılan çıktığını gören bir kimse için bu rüya çocuklarından kendisine düşmanlıkla yorumlanmaktadır. Rüyada eve görülen bir yılan rüya sahibi için dünya yaşamında ev halkından birilerinden zarar göreceğine yorumlanmaktadır. Bir kimse rüyasında yılanın kendisinin koynundan çıktığını gördü ise bu rüya kendisi için erkek çocuğunun ona kızgın olduğunu haber vermektedir.

Bir kişi rüyasında gördüğü yılan ile konuşursa bu kişi için rüyasının tabiri gerçek yaşamında kendisine düşman olan bir kimsenin bu düşmanlıktan vaaz geçeceğine yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyanın sahibi dünya yaşamında dargın olduğu birisi var ise onun ile barışabileceğinin habercisi olarak ta yorumlanmıştır. Aynı rüyanın bir diğer tabiri ise dünya hayatında kişinin kendi menfaatine birtakım gelişmelerinde olabileceğinin habercisi olarak ta yorumlanmıştır.

Bir kişi rüyasında su yılanı gördü ise o kişinin rüyasının yorumu dünya hayatında tanışacağı varlıklı zengin bir arkadaşa yorumlanmıştır. Rüyada görülen su hayırdır ve su içerisinde yılan görmek ise dünya malına, paraya, zenginliğe yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2580