Rüya tabiri ara

Rüyada Su Doldurmak

Nisan 19, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Su Doldurmak, Hayırlı işlerin içinde bulunacağına yorumlanır. Beklemediği kişilerden göreceği yardımlara işaret edilir. Allahtan dilediği şeylerin gerçekleşeceğine ve bu dualarından hayır göreceğine delalet eder. Eğer su bulanık ise, sağlıkla ilgili yaşanacak sorunlara, işlerin bozulacağına ve olumsuz şeyler yaşamaya rivayet edilir.

Rüyada Çeşmeden Su Doldurmak, Maddi anlamda rahata kavuşmaya işarettir. Bunun yanı sıra doldurulan su berrak ve serinlik veren bir su ise, rüyayı gören kişi için oldukça hayırlı bir rüya olarak kabul edilir. Çevresi tarafından oldukça sevilen bir kişi olmaya ve huzur, mutluluk içinde geçecek bir ömre yorumlanır. Eğer bu su şiddetli ise, giriştiği işlerden oldukça karlı çıkacağına, işini büyütüp büyük kazançlar elde edeceğine rivayet edilir. Bunların yanı sıra memuriyet sınavı ya da üniversitede sınav kaygısı olan kişiler için güzel haberler alınacağına işarettir. Hastalar sağlıklarına kavuşur. Yine suyun kirli olması sağlığını bozulacağına yorumlanır.

Rüyada Su Taşımak, Suyun doldurup bir yere taşımak kişinin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulacağına feraha kavuşacağına yorumlanır. Borçların biteceğine, hane içindeki gerginliklerin yavaş yavaş son bulacağına işarettir. Suyu taşıyan kişi imanlı bir kişidir. Allah’a olan yakınlığının, kuvvetli imanının ve ibadetini samimiyetle yapmasının karşılığını her iki cihanda da alacağını gösterir. Aynı zamanda bu kişi harama el uzatmayan, rızkını helal yoldan kazanan kötü sözden, iftiradan çekinen bir kimsedir. Taşınan su kirli ise, kişinin kısa sürecek bir sıkıntıya düşeceğine, eğer temizse güzel günler geçireceğine işaret edilir.

Rüyada Su İçmek, Ahlaklı temiz düzgün bir yaşam tarzını simgeler. Hane içindeki huzura ve hayırlı evlada yorumlanır. Uzun ve sağlıklı bir ömür geçireceğine işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5048