Rüya tabiri ara

Rüyada Su Dağıtmak

Mart 29, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Su Dağıtmak, kişi, çevresindeki insanlar tarafından çok iyi kalpli, alçak gönüllü olarak biliniyor ve bu yüzden çok seviliyor anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi, çok yetenekli, becerebilen, çok yönlü, ayrıntılı ve ince düşünen ve empati yeteneğine sahip olan bir kişi olduğu için hiç kimseyi kınamaz. küçük görmez, horlamaz ve suçlamaz. Tam tersine, iyi niyetli kişiliğinden dolayı, elinden geldiğince kendini onların yerine koyarak düşünür ve onları da anlamaya çalışır.

Rüyada birine su  verdiğini görmek, Rüya sahibinin hayır işleyeceğine ve güzel işler yapacağına delalet eder. Bu kişinin, duyarlı, hassas, yardımsever, iyi niyetli bir kişi olduğunu gösterir. Bu kişinin haksızlığa tahammül etmediğini, kötülüğe karşı çıktığını ve harama el sürmeyerek hak yolunu gözeten o yolda giden birisi olduğunu belirtir. Gittiği bu yolda hem sevap kazanacağı hem de insanlığa karşı faydalı işler yapacağına delalet eder. Rüyada su veren kişinin, Allah katında makbul sayılacak hayırlı niyetlerinin olduğuna ve bu niyetlerini gerçekleştirmek için büyük çabalar sarf edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birine su verdiğini görmek ayrıca, kişinin su verdiği kişiye zor ve sıkıntılı zamanında yardım edeceğine işarettir. Rüya sahibinin yakınında olan ve dara düşmüş birine de elinden geldiğince destek olacağına, yükünü hafifletip, hem maddi hem de varlığıyla manevi destek göstererek büyük bir yardımda bulunacağına delalet eder.

Rüyada Su İçmek, kişinin büyük bir arzu ve muradının olduğuna, bu arzu ve muradın tez zamanda gerçekleşeceğine işarettir. Rüya sahibinin, uzun zamandan beridir hayalini kurduğu, hasret ve özlem duyduğu şeye kavuşacağını ve bunun onu çok mutlu edeceği olarak yorumlanır. Rüyada bardaktan su içmek ise, o kişinin, rahata ermesine, huzur ve refahının yerine geleceğine işaret eder. Rüyada bardaktan su için kişi, hasta ise hastalıklarına deva bulacağına, sıkıntı ve problemleri varsa bunları çözerek daha rahat,  huzurlu ve düzenli bir hayatının olacak delalet etmektedir.

Rüyada Su Almak, birinin kendisine ikram ettiği suyu aldığını görmek, beklemediği bir anda çok mutlu olacağı bir haber alacağına, bu haberin bütün dert, sıkıntı ve kederini kendisine unutturacağı şeklinde yorumlanır. Genel anlamda hayra yorumlanan bir rüyadır. Rüyayı gören kişin kendisine fayda verecek işlerle uğraşacağı anlamına da gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1218