Rüya tabiri ara

Rüyada Su Böreği Yemek

Şubat 7, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada su böreği yemek Sağlıkla ilgili müjdeler vermektedir. Uzun zamandır sıkıntılı bir sürecin içinde bulunan rüya sahibinin, sağlıkla ilgili sorunlarının bir anda çözüme ulaşacağına ve sağlıkla kalan yaşamına devam edeceğine işarettir. Aynı zamanda ticaretle uğraşanlar için, iş değişikliğine giderek daha karlı işlerin içine girecek maddi anlamda büyük rahatlama yaşayacaklar. Olumsuz yorumu ile, tam tersi durumlar tabir edilmektedir. Hastaların durumunun daha da ağırlaşacağına, rahatın kaçacağına, zorlukların pençesine düşeceğine yorumlanır.

Rüyada su böreği görmek, geleneklerine çok bağlı olan insanın yeni bir gelişmeyi içine sindiremeyeceği ve karşı duracağı için sıkıntılı bir psikoloji yaşayacağına tabir edilir. Rüyada su böreği pişirmek aile içinde eşin veya çocukların şahsın hayata bakış açısının aksine davranışlarda bulunması, kararlar alması ya da kendi istekleri doğrultusunda davranması neticesinde oluşacak gerginliklerin uzun bir süre devam edeceğine ve ailenin bu durumu toparlamakta güçlük çekeceğine alamettir. Rüyada su böreği yapmak aşırı içine dönük bir yaşama sahip olan kimseler rüyalarında su böreği görürlerse beklemedikleri bazı değişimler sonucunda alıştıkları standardın dışına çıkarlar. Çok tatsız olmasa da kimsenin bakış açısını değiştirmek zorunda kalacağı için kısmen de olsa sıkıntı çekeceğine yorulur.

Rüyada tepside su böreği görmek, hayırlı ve bereketli işlerin başlayacağına yorumlanır. Bekarlar için hayırlı kısmetlerin olacağına işarettir. Aynı zamanda sadık dost ve bir yerden gelecek yüklü para anlamına gelir.

Rüyada su böreği açmak, genelde hamur işiyle uğraşmak hayırlı yorumlanır. Bereketin, rızkın bollaşacağına işarettir. Evin içine huzur ve neşe dolacaktır. Kısmetler gelecektir. Rüyada su böreği satmak aynı zamanda bu kişi emeklerinin karşılığını alacak ve toplum tarafından takdirle karşılanacaktır.

Rüyada su böreği ikram etmek eli açık, cömert kişiliği temsil eder. Yardımsever bir kişiliğe sahip olduğuna ve bu karakterin karşılığını günün birinde alacağına yorumlanır. Rüyada su böreği hamuru görmek ayrıca çevresi tarafından oldukça sevilen ve sayılan bir karakter olduğu anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3237