Rüya tabiri ara

Rüyada Su Bardağı Görmek

Mart 16, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada su bardağı görmek, rüya sahibi için hayırlı ve güzel sonuçlara neden olur. Hem kişinin yüzünün gülmesine, hem de yaşamında şansının açık olmasına, herkesten hayır dua almasına, yaşamını huzurla yaşayacağına işaret eder. Elde edeceği gelirle rızkını çıkaracağına, aynı zamanda tüm sevdikleriyle iyi bir diyalog kurmasına delalet eder.Rüyada su bardağı almak ise, kişinin ortaklık yapmasına, iş yaşamında istediği hedefe ulaşmasına, elde edeceği kazancın kişinin arzu ettiği nasibini karşılamasına işaret eder. Bu rüyayı görenler iş hayatlarında oldukça tecrübeli kişilerle bir arada olmasına ve girişimlerden iyi karlar elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada su bardağı kırmak, rüya sahibinin pişman olduğu bir davranışından dönmesine, bunun sonuçlarını telafi etmesine, ancak bu şekilde huzur bulmasına işaret eder. Bu kişiler uzun süredir aradıkları huzura bu şekilde kavuşacaklar ve rahata ereceklerdir.

Rüyada su bardağı yıkamak ise, rüya sahibinin kararlı yapısını, yaşamında köklü değişimlere gideceğini işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler yaşam tarzında önemli değişimlere gidecek, alışkanlıklarını değiştirecek ve yaptığı hataları bile telafi edecek bir duruma gelecektir. Bu rüya oldukça hayırlı sonuçların olmasına delalet eder. Kişinin özel yaşamında, iş yaşamında hiç beklemediği yenilikler kendi hareketleriyle meydana gelecektir.

Rüyada içi su dolu bardak görmek ise, kişini hayırlara ulaşmasına, çevresinden iyilik görmesine, kısmetlerinin olmasına, başarı elde etmesine, yaşadığı sıkıntılı zamanları atlatmasına delalet eder. Bu kişiler bundan sonraki yaşamlarında sıkıntıya düşmeden bir yaşam süreceklerdir.

Rüyada bardaktan su içmek ise, rüya sahibi için kurtuluşun işaretidir. Bu kişiler yaşamdaki korkularından arınır, bolluğa kavuşur, zor günlerin üstesinden gelir, çektiği acılara dayanıklı olur. Bu rüya kişinin gerçek yaşamında daha dik durmasına işaret eder. Sağlık sorunları bile olsa, bunlara karşı daha dirayetli yaklaşır, hastalıkları daha çabuk aşar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1238