Rüya tabiri ara

Rüyada Su Almak

Rüyada su almak, rüya sahibinin başkasından ilim öğrenmesine, hikmet sahibi olmaya tabir edilir. Bu rüya kişinin çaba göstermesi sonucunda maddi kazanç elde etmesine, helal rızık kazanmasına işaret eder. Yaşamında sıkıntı içinde olan kişiler, çevresi...

Rüyada su almak, rüya sahibinin başkasından ilim öğrenmesine, hikmet sahibi olmaya tabir edilir. Bu rüya kişinin çaba göstermesi sonucunda maddi kazanç elde etmesine, helal rızık kazanmasına işaret eder. Yaşamında sıkıntı içinde olan kişiler, çevresindeki güçlü bir kişiden destek alacak, karşısına çıkacak fırsatı değerlendirecek, yaşamında sahip olacağı gelir fazla olacaktır. Bu kişilerin herhangi bir yerde çalışmaması halinde, kendine ait bir işyeri sahibi olmasına işaret eden rüyadır. Başarılı bir girişimle kişiler sağlam temellere oturan bir iş sahibi olacaklar.

Bu rüyayı gören bekar biriyse, evlenmek için karşısına çıkan kısmetler arasında tercih yapmakta zorlanacaktır. Evli kişilerin bunu görmesi halinde, ilişkisine yön verme konusunda tereddütler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada su almak, rüya sahibinin suyu evine götürmesi halinde evdeki bereketin artmasına, elde edeceği nimetlerin helal yoldan kazanılmasına tabir edilir. Bu rüya kişilerin dini vazifelerini gereği gibi yerine getirdiğini de işaret eder. Rüyayı gören kişiler dini bütün olan, başkalarına haksızlık yapmayan bir yapıya sahiptir. Bu nedenle çevresinde oldukça sevilen kişilerdendir.

Rüyada su vermek ise, rüya sahibinin başkalarına destek olabilecek kadar bilgi sahibi olmasına, güçlü bir manevi yapıya işaret eder. Çok kişiye su vermek çok sayıda insana destek olma anlamında tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibine güzel bir ahiret yaşamı müjdesi verir. Rüyasında suyu zahmetsizce dağıtmak ise, kişinin gerçek yaşamında zorluklarla karşılaşmadan güzel bir hayatı olacağına, refah içinde olmasına delalet eder.

Rüyada çok sayıda kişiden su almak ise, rüya sahibinin fazla sayıda kişiyle işbirliği yapmasına, bu kişilerden destek almasına işaret eder. Bu sayede yaşamındaki tüm sıkıntılardan, kederlerden kolayca kurtulacaklardır. Suyun bulanık olması halinde, bu sıkıntı ve şansızlık olarak tabir edilir. Temiz su her zaman iyi tabir edilir, bulanık su ise her zaman sorunlara işaret eder.

Rüyada su almak genel olarak, rüya sahibinin yaşamında destek görmek istemesine, yardıma ihtiyacı olduğuna ve tüm bunları elde etmesine tabir edilir. Bu kişiler yaşadıkları karşısında destek alma ihtiyacı duyar, bunu başarır ve yaşamına yeni bir yol verebilir. Bu rüyalar aynı zamanda manevi olarak yorgunluğu, zayıflığı işaret eder.