Rüya tabiri ara

Rüyada Sporcu Görmek

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada sporcu görmek rüya sahibinin çok zeki bir insan olduğunu anlatır. Rüya sahibi bu zekası ile çevresindeki herkesi büyüleyecek anlamına gelir. Hayatında asla ciddi anlamda sağlıksal problemler yaşamayacak olan rüya sahibinin ömrü de uzun olacak anlamına gelir.
Ayrıca kişiyi yaşlandığında çevik, dinç ve sağlıklı bir insan olmaya devam edecek, kimseye muhtaç olmadan hayatını geçirecek anlamına gelir. Yine kişinin hayat gayeleri için çabaladığını, önüne çıkan engelleri asla gözünde büyütmeden, yıkılmadan çalışarak birer birer aştığını anlatan bu rüya kişinin hırsına ve azmine de delalettir. Kişi azmi ve çalışkanlığı ile etrafında takdir gören, itibar sağlayan bir insan olmuş demektir. Bu rüya başarı ve zafer olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Sporcu Olduğunu Görmek

Rüyada sporcu olduğunu görmek rüyayı gören kişinin önüne çıkan sorunları ve problemleri zekası sayesinde mantıklı şekilde atlatacağını anlatır. Hızlı ve akıllıca sorun çözme kabiliyeti sayesinde kişi önüne çıkan engelleri zorlanmadan aşacak anlamına gelir. Hem aşk hayatında hem de sosyal yaşamında her daim disiplin ve düzeni bırakmayacak olan rüya sahibi kolay kolay rahatsızlık veya hastalık ile karşılaşmayacak anlamına gelir. Düzeninden asla ödün vermeyen kişinin hayatını programlı bir şekilde yürüttüğünü, zekasını kullanarak hayatını en iyi şekilde idame ettirdiğine delalet eder.

Rüyada Sevilen Bir Sporcu Görmek

Rüyada sevilen bir sporcu görmek kişinin şansının açılacağını anlatıyor. Çok güzel bir fırsat ayağına gelecek anlamına gelen bu rüya aynı zamanda kişinin meslek hayatında Büyük başarılar sağlayacak olmasına da delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1678