Rüya tabiri ara

Rüyada Sözlendiğini Görmek

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada sözlendiğini görmek kişinin hayatını değiştirecek büyük ve önemli bir olay yaşayacağına ya da bir haber alacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu günlerde yaşadıklarından dolayı hayatının eskisi gibi olmayacağına ve daha güzel yerlere geleceğine delalet eder. Kişinin çok mutlu olacağına, hayatı boyunca istediği şeylerin olma sırasının geldiğine de tabir edilir.

Rüyada Arkadaşının Sözlendiğini Görmek

Rüyada arkadaşının sözlendiğini görmek rüyada görülen arkadaşın hayatındaki güzelliklere işaret eder ve bu kişinin her işinin yolunda gideceğine, hayatının mutluluk ve güzelliklerle dolup taşacağına yorulur. Kişinin arkadaşının yaşamının en önemli anlarını yaşayacağına ve büyük değişimlerin olacağına da delalet eder.

Rüyada Kardeşini Sözlendiğini Görmek

Rüyada kardeşinin sözlendiğini görmek rüya sahibinin kardeşinin bu günlerde hayatını tamamen değiştirecek kararlar alacağına, gerçekleştirmek istediği hedefleri için bir takım adımlar atacağına ve istediği yerde olacağına delalet eder. Rüya sahibinin kardeşini her daim yanında olacağına ve büyük kararlar alırken kendisine destek vereceğine, yardım edeceğine, elinden tutacağına işaret eder.

Rüyada Eski Sevgilinin Sözlendiğini Görmek

Rüyada eski sevgilinin sözlendiğini görmek kişinin eski sevgilisi ile karşılaşacağına ya da onunla görüşmek için karşısına bir şans çıkacağına, onunla yüz yüze geleceğine yorulur. Ayrıca rüyayı gören kişinin eski sevgilisi ile eski günlerden konuşacağına, bugünlerde neler yaptığını öğreneceğine, hasret gidereceğine ve hayatındaki tüm değişiklikleri aktaracağına da tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4238