Rüya tabiri ara

Rüyada soyunmuş olduğunu görmek

Nisan 28, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada soyunmuş olduğunu görmek

Rüyada soyunmuş olduğunu görmek, günahların affedilmesine, tövbelerin kabulüne, keder ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Rüyada kendini çıplak görmek veya Rüyada kendini iş için soyunmuş görmek

Kirmâni’ye göre; Rüyada kendisini çıplak ve iş için soyunmuş görmek, eğer bu iş dine ait ise, dünyada menfaat görmeye fakat ahirette aksine delalet eder.

Rüyada çırılçıplak olmak

Cabir’ül-Mağribi’ye göre; Özellikle Rüyada çırılçıplak olmak, sıkıntı, zorluk ve rezalet anlamlarına gelir.

Rüyada çıplak olduğunu görmek

Rüyada çıplak olduğunu görmek, insanın maneviyatının sağlamlığı ile yorumlanır. Her türlü tasa ve kaygıdan kurtulacağına, hasta ise iyileşeceğine, borçlu ise borcunu ödeyeceğine işaret eder.

Rüyada kendini çıplak görmek, yapacağınız mantıksız davranışlardan dolayı bir takım skandallara karışacaksınız demektir. İki yüzlü insanlardan da uzak durmalısınız.

Bazı yorumculara göre de bu rüya tövbe etmeye, işlediği günahlardan dolayı pişmanlık duymaya delalet ettiği gibi, bilmeden işlenen günahlar için bir ikaz mahiyetindedir.

İyi ve temiz bir insanın rüyada kendisini çıplak görmesi, her türlü tasa ve endişeden kurtulacağına, ahlakı bozuk bir kimse için, tasa ve endişeye düşeceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada çıplaklık görmek

Rüyada çıplaklık iç yüzün sağlamlığına, bazen de insana pişmanlık verecek şeye yorumlanır. Bazı yorumculara göre rüyada çıplak olmak, ithamdan kurtulmaktır derler.

Rüyada çıplaklık, her şeyinizin ortay döküldüğünü hissetmeniz. Özgürlük, geleneklerin kısıtlamalarından kurtulmak. Maskelerinden kurtulmuş gerçek kişiliğiniz. Güvenlik için herhangi bir kısıtlamaya ihtiyaç duymadığınız tam rahatlık. Ayrıca tamamen açık olabilme yeteneği olarakta yorumlanır.

Rüyada çıplak, yalın gerçekler. Daha ileri yorum için çıplak olanın ne olduğunu hatırlayın.

Rüyada çıplaklık, çocukluğun masumluğunu ve yapay sınırlamalardan özgür oluşu, (muhtemelen bilinçaltı) özlemeyi ifade edebilir.
Dış görüntülerin ötesine geçip gerçekte nasıl olduklarını görmeyi temsil edebilir: Kendiniz hakkında “çıplak doğrular”. Dolayısıyla yanında teşhir edilmenin -yani yaralanmaya açık olmanın- kaygı verici duygusu olabilir.

Rüyada çıplak gezip bundan utanmamak

Rüyada çıplak gezip bundan utanmadığını gören en yakın zamanda hacca gider.

Rüyada çıplak olmaktan utanmak yada korkmak

Rüyada çıplak olmaktan utanıyor yada korkuyorsanız ve insanların sızı görmemesi için gidiyorsanız, bıı ya cinsel ilişkilerden korkuyu ya da iç duygularınızı ortaya koymaktan korkunuzu gösterebilir.

Rüyada kocanın yanında çıplak olmak

Rüyada kocanın yanında kendini çıplak olarak görmek, rüya sahibinin kocası ile arası açılır.

Rüyada eski bir arkadaşı çıplak görmek

Rüyada eski bir arkadaşı çıplak görmek, bir hayalden vazgeçmeye veya ayrılığa yorumlanır. Bu sayede zorlu yeni başlangışlar yapmaya, büyük hatalar yapmaya, sıkıntıya, günah işlemeye yorumlanır. Tövbe etmeniz için uyarı niteliğindedir.

Rüyada kendini çıplak bir bebek olarak görmek

Rüyada kendini çıplak bir bebek olarak görmek, fakir kimse için zenginliğe, maddi sıkıntıların son bulmasına işaret eder..

Rüyada çıplak bir halde ölmek

Rüyada öldüğünü ve çıplak olduğunu görmek, hayra yorumlanır. Makam ve mevki sahibi olmaya, terfi etmeye yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3983