Rüya tabiri ara

Rüyada Soğuk Su İçmek Görmek

Nisan 19, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada soğuk su içmek rüya sahibini rahatlatacak bir haber almasına, sıkıntılı bir sürecin sona ermesine işaret eder. Bu rüyalar kişilerin isteklerini, hedeflerini daha iyi görmesine, bunun etkisiyle hedeflerine daha rahat ulaşmasına tabir edilir. Rüyada soğuk görmek bu rüya evli olan kişiler için eşle araya soğukluk girmesine, eşlerin birbirlerine karşı ilgisini kaybetmesine, arada bulunan anlayış ve hoşgörünün azalmasına delalet eder. Bu rüya bekar olan kişiler içinde, evliliğin kendisinden büyük bir kişiyle gerçekleşmesine işaret eder. Aynı zamanda bu rüya iş yaşamı için gerginliğe, kişinin huzursuz olmasına, durumundan mutlu olmamasına, yaşamında stresli olmasına tabir edilir. Bu kişiler bulundukları ortamdan en kısa süre içinde uzaklaşmayı ister, bunun için aceleci tavırlar sergilerler.

Rüyada soğuk su içmek ise, rüya sahibi için güzel bir yaşam müjdesi vermektedir. Bu yaşam kişinin arzu ettiği gibi mutlu ve huzurlu, sağlıklı geçecek yaşamdan zevk alınacak gelişmeler olacaktır. Bu rüyayı gören kişiler işlerinden helal kazançlar elde etmekte, rızklarını kazanma açısından zorluk çekmemelerine ve yaşamlarında bereketin eksik olmamasına işaret eder. Bu yaşamın içinde olduklarında, aynı nimetlerden başkalarını da yararlandıracaklar, başkalarının minnet duygusunu alacaklardır. Bu rüyayı göre kişi hasta ise, iyileşmesine, eskiden olduğu gibi sağlıklı olmasına delalet eder. Bu kişiler sağlıklı bir yaşam sürecek, helal yollardan kazanç elde edecek, işleri kendileri için hayırlı olacaktır.

Rüyada soğuk su ile yıkanmak ise, rüya sahibinin yaşamındaki hatalardan pişmanlık duymasına, günahlarının farkında olmasına, bunların affedilmesi için tövbe etmesine delalet eder. Hatalar, yanlışlar kişiyi pişmanlığın içine sokacaktır. Temiz soğuk su ile yıkanmak kişinin pişmanlığının yerini bulacağına, bulanık soğuk su ise, kişinin biraz daha çaba sarf etmesine yorumlanır. Bu kişiler gerekli önlemleri alarak, kendilerine temiz bir yaşam sayfası açabilir.

Rüyada soğuk su görmek genel olarak, rüya sahibine istediği, arzu ettiği gelişmelerin gerçekleşme endişesi olarak geri döner. Bu kişiler ailesinin içinde dışlansa da, biraz dikkatli olurlarsa kendilerine daha düzenli bir yaşam kurabilirler. Alınan güzel haberlerle birlikte kendilerine güzel bir gelecek kurabilir, hayallerini gerçekleştirebilirler. Bu rüyayı gören kişiler hedefleri için bilinçli olmayı ilke edinmiştir. Buna uygun hareket edecekler ve istedikleri yaşamı kuracaklardır. İçleri ferahlayacak, huzura daha kolay ulaşacaklardır. Ailesinde ve işinde kendilerinin ön planda olduğu bir düzen içinde olacaklardır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16912