Rüya tabiri ara

Rüyada Soğan Yemek

Mart 20, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada soğan yemek, rüyası kişinin iyi niyetli davranmayıp, kendisini ön plana alarak işler çevirmesine tabir edilir. Bu kişiler kötü niyetli olan kişilerle birlik olup, başkalarının haklarına tecavüz edecek, bu şekilde hakkı olmayan kazançlar elde edecekler. Böylece yanlış olan işler yapmış olacak, karakterleri bile değişecektir. Bu rüyayı gören kişilerin bencil yapıda olduğu, her zaman kendi çıkarını ön planda tuttuğu, çevresindeki kişilerin üzülmesini bile önemsemeyen yapıda olduğu söylenebilir. Rüyada soğan yemek, bazen hayırlı olmayan tabirlerle yorumlansa da, rüyayı gören kişilerin sonunda doğru yolu bulacağına, yapmış oldukları hatalardan döneceğine, bu hataların neden olduğu sorunları telafi edeceğine işaret eder. Bu rüyaların olumsuz tabiri ise, rüyayı gören kişinin hasta olması halinde vefat etmesi anlamında yapılır.

Rüyada kuru soğan yemek, rüya sahibinin çevresinde olan onun huzurunu bozacak, kötü konuşan, canını sıkan kişilerin var olmasına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda dünya malına tabir edilir. Taze soğan yemek ise, kişinin alın teriyle, kendi çabasıyla elde edeceği dünya malına yorumlanır. Rüyada soğan yemek, başkaları tarafından bilinmemesi gereken, başkalarının bilmediği konuların açığa çıkmasına delalet eder. Soğanı soyarak yemek ise, hastalar için şifa bulmaya, kendi yapısını gizleyen bir kişiye tabir edilir. Köküyle birlikte soğan yemek ise, kişinin ailesiyle ilgili bir sıkıntı yaşaması anlamında kabul edilir. Çok sayıda soğan yemek, bazen sağlık sorunlarının olmamasına, bazen de sıkıntı çekmeye, keder içinde olmaya işaret eder. Bu rüyaları gören kişiler çevresi tarafından çekilmez bir konumda olabilir.

Rüyada soğan ekmek, kişinin değişken bir yapıda olmasına işaret eder. Kendi ektiği soğanı yemek, rüya sahibinin yaşamında kendi çabalarıyla bir yere gelmesine, sağlığını korumak için çok çaba sarf etmesine tabir edilir. Bu rüyalar genellikle konuştuklarıyla yaptıkları aynı olmayan kişilerce görülür. Kendi topladığı soğanları yemek ise, oldukça hayırlı bir rüya kabul edilir. Bu rüya sahibine huzur getirir, geleceğe emin adımlarla gitmesine yardımcı olur.

Rüyada soğan yemek, kendini düşünen insanları işaret eder. Gözü yükseklerde olan, gerçekleşmeyecek işlere kalkışan, bu nedenle çevresinden tepki alan ve alay konusu yapılan kişiler, yaşamını bile buna göre yönlendirir. Soğanı kabukla yemek ise, rüya sahibinin zenginlik içinde yaşam süreceğine delalet eder. Bu kişiler hem sağlıklı, hem de huzurlu bir hayat sürerler.

Rüyada kuru soğan görmek Rüyada kuru soğan görmek üzüntülü haberler almak anlamında yorumlanmaktadır.Rüyada kuru soğan görmenin bir diğer anlamı ise kişinin uzun süredir çözümünü ertelediği bir meselenin patlak vermesidir. Yani ağır sonuçları olabilecek önemli bir olayın kişiye zarar vermeye başlamasıdır.İşte bu itibarla rüyasında kuru soğan gören kişilerin her zamankinden daha dikkatli ve daha tedbirli davranmaları faydalarına olacaktır.

Rüyada yeşil soğan görmek Kişinin şeref ve haysiyeti ile ilgili kötü dedikoduların yayılmasıdır. Eğer vaktinde dedikoduların önü alınamazsa rüya gören kişinin yaşadığı toplumda itibarını kaybetme riski ortaya çıkacaktır.Rüyada yeşil soğan görmek söylediği bir sözden dolayı insanlara mahcup olmak manasında da yorumlanmaktadır.

Rüyada soğan kabuğu görmek Soğan görme rüyaları genellikle olumsuz anlamda tabir edilirken rüyada soğan kabuğu görmek müjde anlamı taşır.Bu rüyayı gören kişilerin kısa bir sürede büyük bir servet elde ederek bulundukları bölgenin en zengin fertlerinden biri haline gelecekleri belirtilmektedir.

Rüyada soğan soyduğunu gören kişinin herkesten sakladığı bazı gizli sırlarının açığa çıkacağı ifade edilmektedir. Bu sırların ifşa olması nedeniyle rüya sahibi bir süre ciddi sıkıntılar yaşayacaktır.Bazı kaynaklarda ise rüyada soğan soyduğunu görmek maddi yönden sıkıntılı bir dönem yaşamak biçiminde tabir edilir.

Rüyada soğan doğradığını görmek hayal kırıklığı yaşamak anlamında tabir edilir. Kişinin uzun süredir emek verdiği şeylere kavuşmayacağına işaret sayılır. Bu rüyayı gören kişilere büyük alimler her ne sebep olursa olsun “müminlerin asla isyankâr olmamaları ve her zaman Yüce Rablerine şükürde bulunmaları gerektiği” tavsiyesinde bulunmuşlardır.

Rüyada çürümüş soğan görmek Rüya sahibinin ailesine karşı sorumluluklarını yerine getirmemesi demektir.Bir insanın aile fertlerine karşı yapmakla yükümlü olduğu vazifeleri vardır. Kişinin bu görevleri, tercihine bırakılmamış bilakis kendisine görev olarak verilmiştir. Yani kişi istese dahi ailesine karşı sorumluluklarından kaçamaz.Çürümüş kuru soğan rüyası gören kişilerin davranışlarına çekidüzen vererek sorumluluklarının bilincine varmaları gerekmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3597