Rüya tabiri ara

Rüyada Soba Yakmak Görmek

Kasım 22, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada soba yakmak, Soğuk havaların olduğu bir ayda görülen bir ise, kazanç ve berekete işaret etmektedir. Eğer sıcak günlerin olduğu bir sezonda ise normal şartlarda kış aylarında yakılır soba, eğer sıcak günlerde yakılıyor ise bir acayiplik olması söz konusudur. Bu durumdan anlaşılacağı her şeyin zamanında yapılması gerektiği anlamında tabir edilmektedir.

Rüyada soba görmek, eğer sobanın yanılması gerektiği bir dönemde rüyada soba görmek, kişiye bolca kazanç, evinde berekete, hayırlı kısmetlere ulaşacağına işaret eder. Kış mevsiminde rüyada soba görmek geleceğe daha umutla bakacağı, yaptığı işlerde başarılar sağlayacağı anlamına gelir. Başka nakledilen bir bilgiye göre hayırlı bir insan olduğu takdirde hayırlı bir insan ile evleneceğine işaret etmektir. Farklı olarak da yorumlanabilmektedir. Rüyasında soba gören kişi sıkıntıya ya da kederli günlerinde başına gelebileceği şeklinde yorumlanabilmektedir.

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Eğer havaların fazlaca soğuk olduğu bir dönemde rüyada soba görülmüş ise, hayatın yolunda devam ettiği, çabalar sonunda bolluğa ve berekete, sobanın yanmaması gibi bir durum var ise de çaba sarf edilmeden kazanç bekleyip darlığa düşmeye işaret etmektedir.

Rüyada soba kurmak, gerçek hayatta bir şeyleri değerlendirmek, karşısına çıkan fırsatlardan yararlanmak anlamlarına işaret eder. Uzun bir dönem boyunca düzenli ve kurallı bir şekilde çalışarak sorunların çözüleceği şeklinde tabir edilir. Genellikle rüyasında soba kuran kişi, emek ve azim olmadan kazanç elde edilmeyeceği anlamlarına gelmektedir.

Rüyada soba kurumu görmek, çoğunlukla kötüye işaret etmektedir. Beklenmedik bir zararla karşı karşıya kalınacağı, düşünmeden edilen bir hareket sonrasında eşini ya da çevresindekiler kırabileceği, sağlığına dikkat etmediği için sorunlara yol açacağına işaret edilmektedir. Bazı alimler bu tür rüyalardan ders çıkarılması gerektiğini hataları düzeltmek için çabalamak gerektiği şeklinde yorumlar.

Rüyada soba borusu görmek, rüya sahibinin yaşadığı sıkıntıları var ise bunları paylaşmayı, gereken desteği veren birine sahip olmak olarak yorumlanır. Kendi işlerinde rüya sahibine vereceği destek ile işlerini sorunsuz bir şekilde yapılacağı anlamlarına gelmektedir. Verilen emeklerin karşılığı hayırlı bir şekilde alınacağına işaret edilmektedir.

Rüyada soba külü görmek, rüya sahibinin gerçek yaşamda ortaya koyduğu başarıların, kazançların çevresi tarafından aşırı bir derecede kıskanılacağı şeklinde tabir edilmektedir. Fakat çevrenin kıskanması ile de yapılan bu işlerden fayda sağlanmasında her hangi bir şeyi değiştiremeyeceği anlamında da yorumlanır.

Rüyada yanmayan soba görmek, rüyayı gören kişinin elde etmek istediği şeyler için her hangi bir çaba sarf etmediği anlamına gelir. Uyarı olarak algılanabilecek olan rüyasında yanmayan soba gören kişin hayatına çeki düzen vermesi gerektiğini vurgulayan rüya yorumları da bulunmaktadır.

Rüyada soba yanması, rüyada soba yanmasının görülmesi, kazanç elde etmek için verilen çabaların karşılık bulması, kişinin ailesinin de desteği ile birlikte birçok sıkıntıyı çözebileceği anlamlarının alameti olarak tabir edilmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3884