Rüya tabiri ara

Rüyada Soba Görmek

Ağustos 28, 2019 - Okuma süresi: 15 dakika

Mevsiminde görülmüş ise rüyada soba görmek rüya sahibinin bol rızık, bereket ve kısmete kavuşacağına delalet eder. Havalar soğukken rüyasında soba gören kişinin umut içinde olacağı ve başarılı bir kimse olacağı rivayet edilir. Rüyada soba görmek bir rivayete göre bir evliliğin gerçekleşeceğine işaret eder. Bir başka rivayete göre ise soba rüyası üzüntülü, kederli günler yaşanacağının işaretidir.

Rüyada Soba Yaktığını Görmek

Kişi rüyasında kış mevsiminde soba yaktığını görürse rızık ve menfaate erişeceği, yaz mevsiminde soba yakarsa sıkıntılı ve kederli günler geçireceği rivayet edilir. Çünkü soba normalde kışın yakılır, mevsimi dışında yakılması bir tersliktir ve tersliğe yorumlanır. Soba yakmak kişinin yeni girişeceği bir işten kârlı çıkacağına da yorumlanır.

Rüyada Soba Satmak Görmek

Rüyada soba satmak görmek rüya sahibinin işlerinde olumsuzluk yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Soba İçinde Ateş Görmek

Soba içinde ateş görmek iyi yorumlanan bir rüyadır; bolluk ve bereketi müjdeler. Evli bir kadın tarafından görüldüğünde hamileliğe de yorumlanır.

Rüyada Soba Borusu Görmek

İşlerin yürümesi için gereken desteği veren ve sıkıntıların bölüşülmesini sağlayan bir kişinini varlığına, bu kişiden birçok konuda gelecek yardımlara ve bu sayede işlerin aksamadan ve sorun çıkarmadan devam edeceğine yorumlanır. Rüyada soba borusu satın almak, uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların bitmesi ve işlerin yoluna girmesinin ardından yapılan çalışmaların ve iş için dökülen alın terinin çok büyük geri dönüş sağlayacağına, bol kazanç getireceğine, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına ve her şeyin yoluna gireceğine delalettir. Yardım almadan işe girilirse yarı yolda kalınabilir.

Rüyada Soba Külü Görmek

Rüyayı gören kişinin, ortaya koyduğu başarılı işlerin birçok kişi tarafından kıskanıldığına, çoğu zaman güvendiği kişiler tarafından baltalanmaya çalışıldığına, ancak kim ne derse desin ve yaparsa yapsın bu işlerin birçok kişiye fayda sağladığı gerçeğini değiştiremediğine alamet eder. Rüyada soba külü taşımak, aile içinde ve iş hayatında yaşanan tatsız durumların düzeltileceğine, sıkıntıların çözüm bulacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine rivayet edilir.

Rüyada Yanan Soba Görmek

Mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamaya, problemleri aile bireyleri ile el ele vererek çözmeye, zararlı bir alışkanlıktan kurtulmaya, sevilen, sayılan ve sözüne değer verilen biri olmaya, cefası çekilen işin sefasını da sürmeye, sağlıklı bir kişi olmaya, kazancı sevilen kişilerle birlikte harcamaya ve sorun çıkartan kişileri haneden uzak tutmaya işarettir. Rüyada yanan sobaya dokunmak, yapılacak hatalardan ders çıkaramamaya, fesat  bir kişi yüzünden çok sevilen bir dostla ayrı düşmeye, iş arkadaşlarına olan güveni kaybetmeye ve anne baba ile birlikte çıkılan bir yoldan üzüntü verecek bir haberle dönmeye yorulur. Parasal sorunlar yaşamamak için daha eli sıkı olunmalıdır.

Rüyada Soba Yandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok büyük bir sevinç duyacağına, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına, arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına ve bulduğu ilk fırsatta kendisine ait bir işe sahip olacağına delalet eder. Rüyada soba yandığını ve evin ısındığını görmek, belli başlı işlerle kazanılan iş ilişkilerinin paraya çevrileceğine, alınan eğitime uygun bir çalışmanın bulunması ile cebe yüklü miktarda kazanç gireceğine ve büyük bir saygınlığa sahip olunacağına işarettir. Başarı kazanmak için bir girişimde bulunulmalıdır.

Rüyada Soba Kurumu Görmek

Kişi kendisini birçok sorunla karşı karşıya bulacak, elindeki mal varlığı ile ilgili olarak bir davaya girecek hiç istemediği halde akrabalarıyla parasal konuda bir tartışma yaşayacak, hayır getireceğini düşündüğü bir işten zarar görecek, eşiyle arasına kıskançlık girecek, sağlığına pek dikkat etmediği için çok zor bir duruma düşecek ve girdiği bir rekabetten mağlup çıkacak demektir.  Rüyada soba kurumu dökülmesi,  rakiplerin istedikleri amaçlara ulaşacaklarına, bir ekonomik krize girileceğine, ilaç kullanılması gereken bir hastalıkla uğraşılacağına, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, şüpheli bir olay yaşanacağına ve bu yüzden maddi zarara uğranacağına alamettir.

Rüyada Soba Borusu Temizlemek

Düşmanların üzüleceği bir mevkiye varmak için bazı kararların alınması gerekmektedir. Atılan adımların birçok defa üzerine düşünülen ve çok emek verildiği halde bir türlü düzelmeyen bir projeyi nihayete erdireceği, karanlığın aydınlanacağına, yapılan işte büyük ilerleme kaydedileceği, aile içindeki sorunların ve üzüntülerin biteceği, güzel bir haneye taşınılacağı, yardım isteklerinin geri çevrilmeyeceği ve hayır duaları alınacağı anlamına gelir. Rüyada soba borusu temizleyen birini görmek, çalınan yüksek manevi değeri olan bir eşyanın bulunacağına, sıkışık olunan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine, dertlerin sona ereceğine ve ağız tadının yerine geleceğine işarettir.

Rüyada Soba Borusunun Düştüğünü Görmek

Haneye kötü bir haber geleceğine, karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, bu sebepten ötürü işlere kısa da olsa bir süre ara verileceğine, başlayan bir ilişkide  güvensizlik yaşanacağına, çalışmada çıkan bir sorun yüzünden baş ağrısına sebep olacak bir kişiden öneri alınacağına ve deyim yerindeyse bu kişinin gevezeliklerinin ve boş boğazlıklarının çekileceğine tabir edilir. Rüyada soba borusunun masaya düştüğünü görmek, iş hayatında işleri bir anda kesen bir olay yaşanacağına, bu olay yüzünden çok tatsız olunacağına, gösterilen sabrın tükeneceğine, hırslarını kötü yollarla tatmin etmeye çalışan bir kişinin tam anlamıyla başa bela olacağına, birbir türlü sorunla boğuşmak zorunda kalınacağına ve tartışmalar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Soba Borusu Takmak

Kişinin, işleri yoluna sokup önüne çıkan fırsatları değerlendirmek için çaba sarf ettiğine, bu yüzden hem iş hayatında hem aile hayatında kendisine bazı kurallar koyduğuna, uzun bir süre boyunca bu kurallar içinde hareket edeceğine ve böylece sorunlarını kolayca aşacağına yorumlanır. Rüyada kısa soba borusu takmak, çaba ve azim anlamına gelir. Rüyada soba borusu takamamak, bir türlü istenen amaçlara ulaşamamaya, yapılan hatalar ve gerekli donanıma sahip değilken verilen  kararlar yüzünden işleri devam ettirememeye, sorunlarla boğuşmak zorunda kalmaya, zahmetli bir projeyle geceyi gündüze katarak uğraşmaya ve üzülmeye yorulur.

Rüyada Soba Tütmesi

Kavga ve ağız dalaşı demektir. Hane içerisine kötü amaçlı kişilerin gireceğine, bu kişilerin yapacağı dedikodular ve söyleyecekleri yalanlar yüzünden hane halkının arasının bozulacağına, sahip olunan kaynakların kısa sürede biteceğine, mevki makam sahibiyken işten olunacağına, tarafsızmış gibi görünen bir kişi yüzünden sahip olunan saygınlığın yitirileceğine ve zarar edileceğine delalet eder. Rüyada kömür sobası tütmesi, kazanılan paraya rağmen girilen işte tatsız olayların yaşanacağı, bu sebepten ötürü çok problem yaşanacağı, ev halkından biri ile ters düşüleceği, sevilen bir kişi ile araya uzaklıkların gireceği, vefasızlık yaşanacağı, sebep olunan yanlış anlaşılmadan dolayı çok üzüntü duyulacağı ve rahatın kaçacağı anlamına gelir. Ortaklık yapılacak kişi çok iyi araştırılmalıdır; yoksa girilen işte büyük hasara uğranabilir.

Rüyada Sobadan Çıkan Duman Görmek

İş hayatında bir kayıp yaşamak istenmiyorsa eğer yapılacak iş yeterince araştırılmalı ve bu araştırmadan çıkacak sonuçlara bakılarak kısa zamanda en doğru karar verilmelidir. Sağlıkla ilgili olarak bir sorunla uğraşılacağına, maddi olarak tükenme noktasına gelineceğine rivayet edilir. Rüyada sobadan çıkan renkli duman görmek, üst üste beklenmedik sıkıntıların ortaya çıkacağına, yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine ve işlerin karışacağına alamettir.

Rüyada Soba Kovası Görmek

Rüyayı gören kişinin, yaşadığı sıkıntıların ardından kendisini işine tam anlamıyla verebilmek için bir yardımcı tutacağına, hayallerini gerçekleştirme konusunda büyük bir adım atacağına ve çok istediği ve uzun zamandan beri rüyalarını süsleyen bir şeye kavuşacağına delalet eder. Rüyada soba kovası boşaltmak, sıkıntıları, sorunları ve üzüntüleri evden uzaklaştırmaya, daha doğru ve daha pratik kararlar vermeye, rakiplerin önüne geçmeye, işle ilgili olarak sürpriz yapmaya ve bolluk ve bereket içinde yaşamaya yorumlanır. Karşılaşılan engeller sadece atım atılmasıyla aşılacak; bu yüzden ilerlemekten korkulmamalıdır.

Rüyada Soba Görmek Psikolojik Yorumu

Soba rüyası psikolojik olarak rüya sahibinde bir ‘farkında olma’ hali oluşacağına işaret eder. Eğer soba kırıksa veya yanmıyorsa ilişkide duygusal sorunlara veya ihmal edilen bir ilişkiye yorumlanır. Rüyada soba görmek ayrıca bir şeye dikkatinizi vermeniz gerektiğine de işaret eder.

Rüyada Soba Görmek sayfası 30/08/2020 18:40:09 tarihinde 42409 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1031