Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Zeytin Yemek

Nisan 24, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada siyah zeytin yemek, rüya sahibinin kazanacağı paralara, maddi açıdan yaşayacağı rahatlığa ve haramdan uzak duracağına işarettir.Kişinin iş hayatında güzel gelişmeler yaşayacağına, kendini ispat etmesine ve çok kısmetli bir dönem geçireceğine işarettir. Bazı alimlere göre ise bu rüyanın iş kaybına,malda yaşanan kayba ve sıkıntıya işarettir.

Rüyada siyah zeytin almak, rüya sahibini ağırlayacağı misafire delalet eder. Uzun zamandır görülmeyen kişilerle görüşeceğine ve özlemin gidereceğine delalet eder. Gelecek misafirle sıkıntılardan bir süre uzaklaşıp neşe yaşayacaktır.Aynı zamanda kişinin zenginliğinin artacağına işarettir.

Rüyada siyah zeytin ikram etmek, rüya sahibinin hayır işleri yapacağına ve darda kalmış kişilere yardım edeceğine delalet eder. Kişinin vicdani sorumluluğunu ve kulluk görevini yerine getireceğine işarettir.

Rüyada siyah zeytin çekirdeği görmek, rüya sahibinin şansının açılacağına, başarısının artacağına, mutlu ve maddi açıdan rahatlayacağına delalet eder. Kişinin mutlu olmasına dair çıkan engellerin ortadan kalkacağı tabir edilir.

Rüyada zeytin görmek, rüya sahibinin önemli işlere imza atacağına ve kendisini ispat edeceğine işaret eder. Bununla birlikte yükselişe geçeceğine ve hayatında hoş sürprizlerle karşılaşacağına delalettir. Bu durum kişinin özel hayatına yansıyacak ve daha rahat bir yaşam sürecektir.

Rüyada yeşil zeytin görmek, rüya sahibinin iş hayatında önemli gelişmeler yaşayacağına ve edilebilecek mala işarettir. Aynı zamanda hayatının akışını bozacak sıkıntılar yaşayacağına bununda hayatını olumsuz şekilde etkileyeceğine delalet eder. Ancak bu durum küçük ve gelip geçici durumlardır.

Rüyada ekmekle zeytin yemek, rüya sahibinin başına gelecek hayırlı olaylara,her alanda başarılı olacağına sıkıntı çekmeden başarı elde edeceğine delalettir. Rüyayı gören kişi geçimini bolluk içinde geçirir.

Rüyada çok sayıda zeytin görmek, rüyayı gören kişi helal yoldan kazanacağı mala veya yaptığı işlerden yüksek gelirli kazanç elde edeceğine delalettir. Çok Sayıda siyah zeytin gören kişi sıkıntı ve üzüntü geçireceği bir döneme gireceğine, yeşilzeytin görmesi de din konusunda kendini geliştireceğine, ahlakın güzelleşmesine ve dünya hayatından uzaklaşacağına işarettir.

Rüyada siyah zeytin yemek, iş hayatınız bir türlü düzelmediği için sıkıntılı zamanları geçiriyorsunuz. Bütün mal varlığınızın hepsini bu işe yatırdığınız halde, çok iyi paralar kazanarak durumunuzu düzelteceğinizi düşünerek kalkıştığınız bu işyerinde sıkıntılı zamanları geçirecek çoğu günü siftah bile edemeden kapatmak zorunda kalacaksınız. Kurduğunuz işyerine çok fazla emek harcadığınızdan, işlerin çok iyi olacağını düşünürken, işinizin tutulmaması çok sıkıntılı zamanları geçirmenize neden olacaktır.

Tam iflas edeceğinizi düşünürken bir anda sanki bir sihirli değnek dokunacak bir anda da işlerinizin düzelmesine neden olacak. Bu işi kurarken birçok insanın yapma etme demelerine rağmen siz kimseyi dinlemeyip, varınızı yoğunuzu ortaya koyup aklınızda bulunan işi yapacaksınız. İlk başlarda insanların haklı olduğunu düşünecek olsanız da, zamanla sizin haklı olduğunuz olumsuz konuşan insanların haksız olduğu fark edilecek. Bu işyeriniz sayesinde daha iyi bir yaşam standardına kavuşarak, iyi bir hayat yaşayacaksınız.

Rüyada siyah zeytin yemek, aldığınız zeytinin ezmesini yapıyorsanız; hayatınızdaki satın alacağınız ve kazandığınız bütün paraları helal yoldan kazandığınız, haramdan hep uzak durduğunuz ve sürekli olarak ibadet yaptığınız için her zaman sevap kazanan bir insansınız. Alınızın teriyle kazandığınız parayı asla, çarçur etmeyip bütün kazancınızı ailenize yatırım ediyorsunuz. Özellikle de çocuklarınızın iyi bir geleceği olması için gece gündüz demeden çalışıyorsunuz. Asla kendinize ve çocuklarınıza asla haram para yedirmiyorsunuz.

İşyerinde sizin bu kadar dürüst bir insan olduğunuzu gören yetkililer, sizin işyerinizde var olan pozisyonunuzu değiştirip yükselmenizi sağlayacaklar. Bu dürüstlüğünüz sayesinde olacaktır. İşyerinizde çalıştığınız insanların yönetici olarak atanmanız sonucunda, onların daha disiplinli olarak çalışmasını sağlayacaksınız. Bu durumda çalışanlarınızın sizin ayağınızı kaydırmak için birçok yola başvurup, en sonunda da iftira atacakları şeklinde yorumlanmaktadır. Bu iftiralar sizin bir süre canınızı sıkacak olsa bile, siz aklanarak namuslu ve dürüst yaşantınızda hep bildiğiniz yolda ilerleyeceksiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4528