Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Yüzük Görmek

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada siyah yüzük görmek son zamanlarda yapmış olduğunuz bazı hatalardan dolayı çok büyük pişmanlık duyuyorsunuz. Ama yapmış olduğunuz bu hatalardan bir an evvel ders çıkarmalı ve sizin için en iyisi ne olacaksa onu yapmanız gerekmektedir. Hata insanlar için olduğundan ve bütün insanlar zaman zaman hata yapmaktadır.Rüyada siyah yüzük takmak Unutmayın ki kusursuz bir insan bulunmaktadır. Bu yüzden sizler de herhangi bir hata yaptığınız zaman bu hatayı masaya yatırmalı ve sonuçlarını düşünmeniz gerekmektedir. Rüyada siyah yüzük takmak bu sayede bir daha başka olaylar karşısında daha tedbirli ve daha bilinçli bir şekilde yaklaşmanıza neden olacaktır. Sadece fevri olan tavırlarınız bulunmaktadır. Sizler de bu fevri hareket ve hallerinizden kurtulmal herhangi bir karar vermeniz gerektiği zaman bu kararları düşünerek ve bilinç çerçevesi içerisinde vermeniz gerekmektedir.

Rüyada parmakta siyah yüzük görmek bir konuda üzülmeyecek ve bilinçli karar verdiğiniz için hata payınız yok denecek kadar aza indirmiş olacaksınız. Hataları düşünerek sizler de en iyi şekilde yaşantınızda sizi etkileyecek olayları ortadan kaldırmalı ve parmakta siyah taşlı yüzük görmek sizi mutlu edecek kararlar alacağınız için çok daha mutlu olacağınız birçok karar almış olacağınızdan dolayı mutlu olacaksınız.

Rüyada siyah yüzük takıp çıkarmak gördüğünüz yüzük aile üyelerinizden birine ait bir yüzükse, sizin çok büyük bir aileniz olduğu fakat bu ailenin oldukça fazla harcamalarının olduğu için sizin çok fazla zorlandığınız için artık huzurunuzun kaçtığı şeklinde yorumlanmaktadır. Yıllardır sürekli bir şekilde çalışıyorsunuz. Bu yüzden çok bunalmanıza neden oldu. Sizin artık bir tatil yaparak rahatlamaya ve ailenizle daha çok vakit geçirmeye ihtiyacınız bulunmaktadır.

Rüyada siyah yüzükle evlenme teklifi almak sizin ailenizi alarak ya da tekbaşınıza yaşamış olduğunuz şehirden biraz uzaklaşmanız halinde kendinize iyi gelecek ve yorulan bedeninizin daha kolayca rahatlamasını sağlamış olacaksınız. Ve tatilinizden dönünce sizler de çok dinlenmiş olarak dönmüş olacağınız için artık ailenize göre daha hoş görü ile yaklaşacak ve herhangi bir şekilde sizi üzecek ve sıkılmanıza neden olan üzücü durumları ortadan kolayca kaldırmış olacaksınız. Sürekli çalışıyorsunuz ve sizin bedenen ve ruhen yorulmanıza neden oluyor. Artık yaşınız çok ilerledi ve tatil yapmanın zamanı geldiğini bilmeniz gerekmektedir.

Çocuğunuzun birinde parmağında siyah yüzük görüyorsanız o zaman sizin bu zamana kadar çok büyük sıkıntılar çektiğiniz ve sorunlu zamanlardan geçtiğiniz şeklinde yorumlanmaktadır. Sizin çocuklarınızı okutabilmek ve onların iyi bir hayat yaşayabilmeleri için çok büyük sıkıntılar çektiniz. Ama artık çocuklarınız büyüdüğü ve onların hayatlarını kurmaları sayesinde size de çocuklarınız yardım edecek ve ömrünüzün geri kalanını eşiniz ile birlikte mutlu ve mesut içeriside geçirmiş olacaksınız. Ailenize çok düşkün olduğunuz bilinmektedir. Sizin aileniz oldukça önemli olmaktadır. Ve hayatınız boyunca aileniz ve çocuklarınız için çalıştınız ve çırpınıp durdunuz. Ve emeğinizin karşılığını da kolayca alacaksınız. Çocuklarınızın mevki sahibi olduğunu görmek ve çocuklarınızın iyi yerlerde olmasını görmek sizi çok mutlu edecektir. Bu yüzden çocuklarınıza yapacağınız bu emeklerinizden dolayı asla pişman olmayacaksınız.

Rüyada siyah yüzük çalmak büyük bir ayrılığa işaret etmektedir. Çok sevdiğiniz biri hayatınızda varsa bu insanla hiç bir sebep yokken yollarınızın ayrılacağı çok büyük bir bunalım yaşayacağınıza, tekrar birleşmek için bütün yolları denemenize rağmen size dönmeyip hayatınızdan tamamen çıkacaktır. Bir süre kendinize hayatı zehir edip, yemeden içmeden kesileceksiniz. Ama dünyanın sonu olmayıp arkadaşlarınız sayesinde tekrar aşık olacaksınız. Sizde ayrıldığınız kişi bir takıntı halinde olacağından, ne kadar mutlu olsanız da o insan hiç bir zaman aklınızdan çıkmayacak. Bir süre sonra onu takip ederek rahatsız etmeye başlayacaksınız.

Bu durum onun korkmasına neden olacağından sizi şikayet edecektir. Bu da şu an ilişki yaşadığınız insanla çok büyük sorunları yaşayıp ayrılmanıza neden olacaktır. Artık kendi hayatınıza bakarak bir takım şeyleri ardınızda bırakabilmeyi öğrenmeniz gerekmektedir. Sağlığınızı hatta işinizi de çok büyük etkilemesine neden olacağından hayatınızda her şey yoluna oturmuşken daha sakin olmalı daha iyi yaşam koşulları için çalışmanız gerekmektedir.

Siyah yüzüğünüzü kaybettiğinizi gördüyseniz hayatınızda yolunda olmayan bir takım olaylar bunalmanıza neden olsa bile, yaşamınızdan çok memnun bir hayat sürüyorsunuz. Hiç beklemediğiniz anda gelecek bir para rahat yaşamanıza neden olacak. Bu durum sadece sizin değil, ailenizin de çok rahat bir hayat sürecek olduğuna işaret edecektir. Çalışma hayatınız boyunca sürekli olarak çok çalışıp, yeteri kadar para kazanamamanızdan zor zamanlar geçireceksiniz. Bu para sayesinde bir anda yaşam koşullarınızın değişip güzel bir yaşantı sürmenize neden olacaktır.

Rüyanızda siyah yüzük hediye ettiğinizi görmek bir birleşmeye işaret etmektedir. Hayatınızda bulunan boşluğun bir türlü kimseyle dolduramadığınızdan çok yalnızlık çekiyorsunuz. Artık evlenmek isteseniz de bir türlü elektrik alabildiğiniz kimseyle tanışamadınız. Rüyada siyah yüzük hediye almak Sizin hoşlandığınız insanlarda sizden hoşlanmadığından bir türlü istediğiniz gibi birini bulamıyorsunuz. Aileniz ise bir an önce sizin evlenerek yuva sahibi olmanızı istiyor. Arkadaşlarınızla birlikte biraz zaman geçirip, onların çevresindeki insanlarla tanışmalısınız. Böylece istediğiniz gibi birini bularak, çok mutlu günler geçireceksiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3475