Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Yüzük Görmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada siyah yüzük görmek, farklı şekillerde yorumlanıyor. Rüya sahibinin soylu bir aileye sahip olduğunun yanı sıra bekâr ise soylu ve asil bir aile içine karışacağına da delalet eder. Aynı zamdan da rüyada siyah yüzük görmek kibirli olmaya, parasal kayıp yaşamaya, geçim sıkıntısına, yoksulluk çekmeye, iftira ya da çirkin dedikodulara da delalet eder.

Rüyada Demir Yüzük Görmek

Rüyada demir yüzük görmek, rüya sahibinin çekmiş olduğu sıkıntılardan ve de zorluklardan sonra artık mutluluğa ve feraha ereceğine delalet eder. Başarı, zenginlik ve kuvvet ile yorumlandığı gibi bazı âlimlere göre ise sahip olunan malın değerinin düşecek olmasına da delalet eder.

Rüyada Yüzük Bulmak

Rüyada yüzük bulmak, rüyayı gören kişi bekâr ise evleneceğine yorumlanır. Rüya sahibinin evli olması durumunda ise çocuk sahibi olacağına yorumlanıyor. Rüyada yüzük bulduğunu gören gerçek yaşamda arzu ettiği şeylere de kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Yüzük Taktığını Görmek

Rüyada yüzük taktığını görmek, rüyayı gören kişinin yeni bir işe başlayacağına bu işten güzel kazanç elde edeceğine delalet eder. Rüya sahibi bekâr ise evleneceğine de yorumlanıyor. Rüyada parmağı sıkan yüzüğü çıkarmak sıkıntıdan kurtulmak olarak tabir edilir.

Rüyada Yüzük ile Mühürlemek

Rüyada yüzük ile mühürlemek, rüyayı gören kişinin gelirinin artacağına, mal ve mülk sahibi olacağına, makama delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin her hangi bir iş ile ilgili sıkıntıya düşmüş olan bir uğraşı var ise bunun çözüme ulaşacağına da delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3866