Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Yumurta Görmek

Nisan 3, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada siyah yumurta görmek, zahmetlerinin karşılığını alarak hak edilen daha çok kazanca, dertlerinin sonunda umduğu berekete, zorluklara göğüs gererek hayal ettiği berekete, zamanla kazandığı hünere, umudunu yitirmesiyle bundan sonra kazandığı sevince, yakın zamanda duyulacak hayırlı değişimlere, mücadele ettiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu daha iyi standartlar da bir hayata, cefa çekerek hasret duyduğu, hayalini kurduğu toplu paraya, sıkıntılarının sonunda elde ettiği hazineye ya da ganimete, ümitsizlikten sonra beklediği rahata, sıkıntı ve kederleri ile elde ettiği temiz rızka, birikmiş ziynete, zorlukların ve uğraşın ardından düşlediği şerefe kavuşacağı manalarına geldiği değerlendirilmektedir.

Bununla beraber bu rüyayı görmek, rüyayı gören bireyin sıkıntı ve elemlere göğüs gererek, katlanarak, hak edilen mala, sıkıntı ile elde ettikleri nimete, zorluk göstererek ile hak edilen mevkiye, üne erişebileceğine, çektiği zahmet ile birlikte hasret duyduğu refaha, verdiği uğraşların akabinde umduğu mevkiye, zorlukları aşarak hayalini kurarak 4 gözle beklediği servete, yardım alarak umduğu feraha, böyle uzun bir bekleyişin ardında kazandığı temiz kazanca, kısa sürede duyulacak mutluluk kazandırıcı değişimlere, bir kişiden yardım isteyerek umut ettiği itibara, zorlukların ardından hak edilen şana ve şerefe manasını taşır.

Rüyada Yumurta görmek mutluluğa ve zenginliğe de işaret eder, bazen de evliliğin işaretidir. Yumurta kolaylıkla elde edilen nimet olarak tabir edilir. Zahmetsiz ve sıkıntısız elde edilen rızka vesile olacağı söylenir.

Rüyasında elinde taze pişmiş yumurta tuttuğunu görmek, zor ve çetin işlerin üstesinden gelmeye ve mala delâlet eder. Rüyasında siyah yumurta gören kimseyi ise pek hayırlı islerin olmayacağı, olumsuz durumlarınsa peş peşe gelebileceği tabir edilmektedir. Rüyada pişmiş yumurtayı soymayı görmek, hizmetçilerinin malına naili yete işaret eder. Bundan dolayı yumurtanın beyazı gümüş ve sarısı Altın ile tâbir edilir. Yumurtanın siyahını görmek ise kimi tabirlere göre şana erişmektir. Kimi tabirlere göre ise olumsuzluk katacağı dır.

“Rüyada yumurta görmek”, güzel ve hoş kadınlara, hısım, akraba ve dostların bir araya gelmelerine ve para biriktirmeye işaret eder. Yumurta ise çocuk, evlat, zevce, hizmetçi ve mala delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3523