Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Üzüm Yemek

Nisan 25, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Siyah Üzüm Yemek, Üzümün salkım taneleri çok olduğundan bolluk, bereket, kazanç anlamına gelir. Rüyada üzüm yemek, kişinin iş hayatında istediği her şeye kavuşması, kurduğu hayallerin gerçekleşmesi, iş hayatında önene gelecek işler ve yapılacak projelerde, çalışmalarda başarılı olacağına ve etrafındaki insanlar tarafından beğenileceğine ve sevileceğine, iş veren tarafından bu çalışma övgü ile birlikte büyük miktarda para ile de değerlendirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Siyah Üzüm Yemek, Ümitsizlik sonucu özlediği onura, beceriye, uğraşlarının sonucunda ulaştığı hünere, özlediği kazanca daha çok kazanca, zorluklarla mücadele etmeye, mücadele sonucu hasret duyduğu şana, mevkiye, sıkıntıyla zorlu meşakkatlerle kazandığı temiz mala, helal rızka, iyi rahat huzurlu bir geleceğe, hayalini kurduğu şerefe, büyük güce delalet etmektedir.

bu rüyayı gören kişi siyah üzümü mevsiminde yiyor ise, ailesi veya yakın çok sevdiği değerli bir dostu ile ilgili üzücü bir haber alacağına yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi siyah üzümü mevsimi dışında yiyor ise, hastalığa yakalanacağına ve sağlık kuruluşuna gideceğine, doktorla görüşüleceğine ve henüz adı konulmamış fakat doktorun açıklamasıyla adının konulması ve tedavi görmesine delalet eder.

Rüyada Kuru Siyah Üzüm Yemek: Rüyada görülen kuru siyah üzüm, faydalı, helal, temiz rızka işarettir. Sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağına, güce, mala mülke yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

335