Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Topuklu Ayakkabı Görmek

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada siyah topuklu ayakkabı görmek, kişinin hedeflere ulaşması için muadele etmesi gerektiği ve mücadele sırasında çevresindeki kişilerden yardım alacağı anlamı gelmektedir. Ulaşmak istediği hedefe büyük uğraşlar verdikten kısa bir süre beklediğine kavuşacağını gösterir. Zorlukların sonucunda rahat, ferah ve istediği hayata ulaşacağının işaretidir.  Rüyada siyah topuklu ayakkabı görmek kişinin gelecekte yaşayacağı güzel günlerin habercisidir.

Rüyada yeni siyah  topuklu ayakkabı giymek kişinin uzun süre kavuşmak istediği güce ve mevkiye kavuşacağını,yaptığı işte yükseleceğine veya daha işlerde uğraş vereceğine,  zorluklar sonucunda ulaşacağı mutluluğu ve sağlıklı günleri işaret etmektedir. Hayalini kurduğu istediği kazanca kavuşacağını ve itibarının artacağını gösterir.

Rüyada siyah topuklu ayakkabı giymek, kişinin mücadele ederek hedeflediği toplu paraya, kazancının artacağına, yaşadığı zorlu günlerden sonra rahata ulaşacağına ve o zorlu günlerin karşılığını alacağına işaret etmektedir. Uzun süre hayalini kurduğu maddi kazanca ve mala ulaşacağını gösterir.

Bir başka yorumcuya göre siyah topuklu ayakkabı giymek; Yüksek geliri olacak ticari işle uğraşacağına, hayırlı bir dosta, zahmetsiz para ve mülke, karşılıklı ilişkiler de huzura yüksek ve önemli işlerde bulunacağına işaret etmektedir. Ticari işlerde başarılı olacağının habercisidir.  Olumsuz yorum olarak ise; ticari alanda zarar edeceğine, dostları tarafından ihanete uğrayacağı, sırlarının sevdiği kişiler tarafından ortaya çıkarılacağı, patronu ya da yöneticisi tarafından bir fenalığa uğrayacağını ve mutsuz olacağının belirtisidir.

Rüyada siyah topuklu ayakkabı almak, verilen sözün yerine getirileceğine, çevresindeki insanlarla ilişkilerin düzeleceğine, bunaldığı hayattan kurtulacağına, parasal yönden rahatlayacağına ve yeni kazançlar için uğraşlar vereceğine, sevdikleriyle birlikte sağlıklı mutlu bir hayata   işarettir.
Rüyada siyah topuklu ayakkabı aramak;  Ettiği yemine sadik kalacağına, maddi yönden zengin bir kişiden yardım alacağına, güvenli kişilerle taşınacağına, kendinden yaşlı bir kişiye, çevresindeki arkadaşlık ilişkilerinin düzeleceğine, samimi içten ve çıkarsız kişilerle taşınacağına,  duygusal hayatında olumlu gelişmelerin olacağına ve devletle ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına işaret etmektedir.

Başka bir görüşe ise;  düşmanlığını saklayan akrabalar ile problem yaşayacağına, karışık durumla karşılaşacağına, maddi yönden üzüleceğine, kötü haber alacağına, birçok yönden özellikle parasal yönden darlığa düşeceğine işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3450