Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Toka Görmek

Ocak 10, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada Siyah Toka Görmek, Çekilen zorlukların, sıkıntıların sonunda özlem duyulan zenginliğe, yakın zamanda alınacak hayırlı habere, arzu ettiği üne, hayal edilen bir geleceğe, başarısızlıklar sonrasında kavuşulan başarıya ve mutluluğa delalet eder.

Sıkıntılar karşısında yılmadan çabalayarak arzu ettiği refaha, büyük çabalar sarf ederek elde edilen huzura işaret eder. Diğer bir anlamı da zahmet çekerek düşlediği ganimete, çektiği sıkıntılar sonucunda istediği mevkiye, bir kişiden yardım isteyerek kazandığı saygınlığa, sıkıntı çekilerek hak edilen berekete, zorluklarla birlikte ulaşılan rahata anlamına da gelmektedir.

Rüyada Siyah Toka Takmak Bir kısım alimler rüyada siyah toka görmeyi şu şekilde yorumlamışlardır; Bir kişiden yardım isteyerek yapılan iyiliğe, uzun bir bekleyişten sonra istenilen zafere ve bu zafer sonunda duyulan sevince, uğraşların sonunda ümit edilen başarıya, yenilgilerden sonra arzu edilen paraya ve yapılan hatalar sonrasında hak edilen itibara, iyi bir eşe, hasta bir kişiyse sağlığın iyi olacağına değilse sağlığını koruyacağına, akrabalarla bir arda yaşamaya şeklinde yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1970