Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Tesbih Görmek

Nisan 9, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Siyah Tesbih Görmek, Zorluklar sonucu elde ettiği güce, ümitlerin tam tükendiği anda gelen yardıma, zahmetler sonunda elde edilen rahata, faydalı işler yapacağına delalet eder. Ayrıca umutla beklediği hünere, varlığa ve şerefe işaret eder. Duygusal olarak yükü olan kişiden uzaklaşacağını gösterir. Diğer bir yorumcuya göre de, Bol şansa, güvenli yaşama, güzel haberlere, sağlıklı bir hayata, ticari kazanca yorumlanır. Bir başka yorumcuya göre de dindar hanıma ve helal kazanıp zenginleşmeye işarettir. Olumsuz yorumlar ise, tanımadığı kötü niyetli birinden zarar göreceğine, korkularının gerçekleşmesine, işlerinin bozulmasına, zalim kişilere, dost görünümlü düşmana işaret eder.

Rüyada siyah tesbih çektiğini görmek, rüyayı gören kimsenin borçlarının biteceğine, aile içinde yaşanan gerginliklerin ve kavgaların son bulacağına, özlemini çektiği uzaktaki sevdiklerine ulaşacağına, sağlık problemlerinin sona ereceğine, yaşadığı sıkıntıların bütünüyle çözüme kavuşacağına işaret eder. Aynı zamanda yakın zamanda sevdiği kişilerin ona destek olacağına, helal kazanca kavuşacağına, sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.

Tesbihi camide çekmek, Maddi ve manevi kazançlar elde edeceğine, bu kazançlarla girdiği işlerle büyük başarı elde edip zenginleşeceğine yorumlanır.
Rüyada farz namazından sonra tesbih çektiğini görmek, sıkıntıdan ve borçtan kurtulacağına işaret eder. Allah katında affolunacağına ve mağrifete delalet eder.Rüyada sübhanallah, sübhanallah diyerek tesbih çektiğini görmek, üzüntülerin sona ereceğine, mahkumların özgürlüğe kavuşacağına, hastalar için sağlığa, korkuların biteceğine yorumlanır.

Rüyada siyah tesbih tanelerini deldiğini görmek, işlerin kolaylaşmasına ve evliliğin olacağını gösterir. Rüyada siyah tesbihin koptuğunu görmek, Üzücü bir haberin geleceğini gösterir. Rüyada tesbihini kaybettiğini görmek, Zahmetler sonucu elde edilen onura, verdiği söze sadık kalacağına, helal kazanca yorumlanabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5574