Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Terlik Görmek

Nisan 8, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada siyah terlik görmek Eşiyle birlikte eğlenmeye, mutlu günlere, gelirin de artışa, istediği kazanca, çevresindeki kişilerle ilişkisinin düzeleceğine, Rüyada siyah terlik giymek yeni sosyal çevre edineceğine, meşgul olacağına, olumlu mutlu olacağı bir haber alacağına ,sorunlarda uzak hayırlı günler yaşayacağına işaret eder. Olumsuz yorum da ise; Almış olduğu sorumluluklarından dolayı zarara uğrayacağına ve sorumluluğunu yerine getiremeyeceğine,  düşmanlığını gizleyen patrona, Rüyada siyah terlik almak başka kişilerin gözünden düşeceğine zarara uğrayacağına, kötü huylu kişiler tarafından zarara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada siyah deri terlik görmek; Uğraşları sonucu hayırlı güzel günler yaşayacağına, içinde bulunduğu kötü ve mutsuz günlerden kurtulacağına, göstermiş olduğu sabır ve mücadele sonucunda istediği mala mülke ve şana şöhrete kavuşacağına, çektiği sıkıntıların meyvesini toplayacağına ve daha sağlıklı bir hayatı olacağına işaret eder.

Rüyada siyah ev terliği görmek; Başka bir kişiden yardım alarak istediği ve hayalini kurduğu zafere, bol kazanç ve paraya, servete, yaşadığı sıkıntılar sonucu yükselmeye ve mevki değiştireceğini işaret eder. İşinde başarılı olacağına ve kademe kademe hak ettiği gibi ilerleyeceğine işaret eder.  Bir başka yorumcuya göre ise; Elde ettiği kazancı kaybedeceğine, hiç beklemediği kişi tarafından engelleneceğine ve hedefine ulaşmada sıkıntı yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Siyah topuklu terlik görmek; hiç beklemediği bir anda kötü bir olayla yüzleşeceğine, niyetini gizleyen biri tarafından zarara uğrayacağına, fakirliğe, gizlediği sırlarının beklemediği dostları tarafından açığa çıkarılacağına işaret etmektedir. Rüyada siyah terlik kaybetmek, mutlu günlerin geleceğine içinde bulunduğu zor ve sıkıcı günlerin geçeceğine, yaşlı ve hoş sohbetli kişilere,  güvende yaşamaya, talihinin açılacağına, kazançlı günlerin başlayacağına, maddi kazancı bol işlerle uğraşacağına, uğraş vermeden maddi kazanç ve ziynete işaret etmektedir.  Yeni yatırımlar yapacağına ve bu yatırımdan bol kazanç sağlayacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1686