Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Sütyen Görmek

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada siyah sütyen görmek, işlerinizde olan durgunluk yüzünden gerek işyerinizde olsun, gerek ailenizle olsun çok büyük sıkıntıları yaşamanızdan dolayı büyük sorunlar geçiriyorsunuz. Sizin elinizde olmayan sebeplerle, sanki suçlusunuz gibi gösteriliyor. Bu durum sizin bunalmanıza neden oluyor. Ailenizin sizin üzerinize bu kadar gelmesi, dantelli siyah sütyen görmek sizin işyerinde yapacak herhangi bir şeyinizin olmaması sizi çok bunaltıyor.

Rüyada siyah sütyen giymek işlerinizi düzeltmek için, bankadan kredi almak isteyeceksiniz. İstediğiniz kredinin banka tarafından verilmemesi, sizi bir yerlerden para bulmaya itecek. Tanıdığınız her insandan borç para isteyeceksiniz. Bu hata yüzünden, işlerinizin düzeleceğini düşünürken daha da büyük bir borcun içine gireceksiniz. Unutmayınız ki Allah bir kapıyı kapattığında başka bir kapıyı açacaktır. Sadece biraz sabırlı olmalı, ailenizle konuşarak onların desteğini istemelisiniz.

Rüyada siyah sütyen takmak rüya sahibinin siyah sütyen satın aldığını gördüyse, kısa süre önce büyük bir yatırım yaptığınız çok büyük umutlarınızın olduğundan bol kazançlar beklerken, işlerin sizin umduğunuz gibi olmaması bir anda bütün hayallerinizin suya düşmesine neden olacak bu yüzden yanlış bir iş yaptığınızı düşüneceksiniz.

Rüyada siyah sütyen ve külot görmek bu yatırımı yaptığınız zaman birçok insan sizin hevesinizi kırıcı şekilde konuşmuş olmasına rağmen siz bu yatırımı yaptınız. İlk başlarda çok büyük paralar beklerken hiç kazanamamanız, konuşanların haklı olduğunu düşünerek pişman olacaksınız. Birkaç hafta geçmeden bu yatırımınızın sayesinde son derece iyi paralar kazanacak sizin hakkınızda olumsuz konuşan herkesin yanlış düşündüğünü kanıtlamış olacaksınız.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3763