Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Renk Görmek

Nisan 8, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada siyah renk görmek çok büyük bir şans olarak yorumlanmaktadır. Hep hayalini kurduğunuz ama bütçenizin buna el vermediğinden bir türlü alamadığınız evi, ailenizden size kalacak olan mirasınız sayesinde istediğiniz gibi olan evi kolayca alacaksınız. Uzun yıllar boyunca çalışarak hep bir evinizin olmasını istediniz.

Ama sizin bu isteğinizin, çocuklarınızın okuyup iş sahibi olması daha öncelikli hedefiniz olacağından, yıllardır çalışığı kazancınızın hepsini çocuklarınızın geleceği için harcadınız. Hiç beklemediğiniz bu miras sayesinde alacağınız ev sizi çok mutlu edecek. Evinizi de aldığınıza göre, uzun yıllardır çalıştığınız bu işinizden emekli olmak isteyeceksiniz. Böylece artık aldığınız evinizde, kira derdi olmadan huzurla kalacaksınız.

Kendinizi siyah kıyafetler içerisinde gördüyseniz, alacağınız bir haber sizin havalara uçmanıza neden olacaktır. Gerek iş yerinizde olsun, gerek aile yaşantınız olsun her insanın imranip bazılarının da kıskandığı bir yaşamınız var. Siz şu an bulunduğunuz yaşamanız için, çok büyük bir çaba sarf ettiniz.

Emeğinizin karşılığını almak sizi de çok mutlu ediyor. Eşiniz siyah kıyafetler içerisinde görürseniz, bir sorunu olduğuna işaret etmektedir. Bu sorunu sizi sinirlendirmemek için söylemiyor. Sizin çok sinirli bir yapınızın olması insanların herhangi bir olumsuz bir olay olduğunda size söylememelerine neden oluyor. Artık biraz daha sakin olabilmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Eğer tek başınıza sinirlerinizi kontrol etmekte zorlanıyorsanız bir uzmandan yardım almalısınız.

Rüyada siyah renk siyah bir takı eşyası alıyorsanız durumu kötü olan bir tanıdığınızın, yuva kurmasına öncülük edeceksiniz. Sizin hayırlı işleri yaparak huzur alıyorsunuz. Bir de emekli olduktan sonra, kendinize yapacak bir iş bulamadığınız için hayır işleri yapıyorsunuz. Maddi durumunuz daha iyi olsa, durumu olmayan insanlara yardımlar edersiniz.

Sizde kötü durumda olan insanları gördüğünüz zaman çok üzülüyorsunuz. Merhametli bir yüreğinizin olması, sizin çok iyi biri olmanız çoğu isteğinizin de olmasını sağlıyor.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

60