Rüya tabiri ara

Cover Image

Siyah Renk

Ocak 1, 2018 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada siyah renk görmek, rüyanın şekline bağlı olarak farklılık içeren siyah ren rüyası maddiyat olduğu kadar, kötülük ve uğursuzluk olarak ta yorumlanır. Rüyasında siyah renk gören kimseler, büyü güce ve kudrete ererek, bir çok insanın hayal bile edemeyeceği yüksek makam ve mevkilere erme şansına sahip olur. Rüyada siyah renk görmek, aynı zaman da karanlığa bürünmeye,yoldan çıkmaya, hanenizde sevginin ve saygının yok olmasına, ayrılığa delalet edilir. Bu rüya bazen de iktidarlı kimselere, mevki ve makama, şöhrete nail olmaya, duaların kabulüne tabir edilir.

Rüyada Siyah Renk Görmek Nedir?

Rüyada siyah renk görmek, siyah renk rüyası gücü ve kudreti temsil ettiği gibi bazen de kötü sözleri, aileden uzak kalmayı, sevdiğiniz insanları bir bir kaybetmeyi işaret eder. Rüyasında siyah renk gören kimseler, bulundukları mevkiden sıyrılarak üst düzey konumlara erişirler. Rüyada siyah renk görmek, mala ve mülke, ululuğa, zenginliğe, kişinin siyah renkli kısa bir bayanla evlilik yaptığını görmesi, mal mülk yönünden bolluğa ereceğine, bayanın boyunun kısa olması, ömrünün kısa süreceğini delalet eder.

Rüyada Siyah Renk Araba Görmek

Rüyada siyah renk araba görmek, ayağınızı yerden kesecek sizin için maddi ve manevi değere sahip olan bir eşyaya sahip olmaya, dua ve dileklerin kabulüne, mutlu sürecek ömre delalet eder. Rüyada siyah renk araba görmek, bazen de geçim sıkıntısına, zora düşmeye, eldeki değerlerin bir bir kaybolmasına işaret eder.

Rüyada Siyah Renk Kazak Görmek

Rüyada siyah renk kazak görmek, rüyada görülen siyah renk kazak, zenginliğe, şan ve şöhrete ermeye işaret olduğu gibi gören kişinin durumuna bağlı olarak bazen de üzüntüye, mutsuz sürecek birlikteliğin içinde olmaya, kötü niyete tabir edilir. Rüyada siyah renk kazak giymek, yeni ve güzel tatlar tatmaya,boş vermişliğe, umutların yok oluşuna yorumlanır.

Rüyada Siyah Renk Şal Görmek

Rüyada siyah renk şal görmek, bu rüya kişinin yakın zaman da görkemli bir organizasyona katılarak şöhret sahibi bir çok kimseyle aynı ortamda yer alacağına yorumlanır. Rüyada siyah renk şal görmek, bazen de, farklılık yaratmaya, kabuğun uzdan sıyrılmaya, yeni ve güzel tatlar tatmaya tabir edilir.

Rüyada Siyah Renk Yılan Görmek

Rüyada siyah renk yılan görmek, uğursuzluğu ve kötülüğü içeren bu rüya gören kişinin dikkat etmemesi dahilinde başının belalardan kurtulamayarak yaşadığı her anın kötü geçeceğine yorumlanır. Rüyada siyah renkli yılan görmek, aynı zaman da sinsi düşmanlarınıza, hanenize gelecek kötülüğe, yoldan çıkmışlığa tabir edilir.

Rüyada Siyah Renk Elbise Giymek

Rüyada siyah renk elbise giymek, bu rüya kişinin giydiği elbiseye karşı yaklaşımına bağlı olarak anlam taşır. Kişinin rüyasında sevdiği bir siyah elbiseyi giydiğini görmesi, hayatının dilediği şekilde vakıf olup bir çok dileğine zorluk çekmeden ereceğine tabir edilir. Rüyasında sevmediği siyah elbiseyi giydiğini gören kimse, gönülsüz olarak girdiği bir çok işte başarısızlığa uğrayıp hem kendisini hem de sevdiklerini mutsuz kılacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Renk Ayakkabı Giymek

Rüyada siyah renk ayakkabı giymek, kişinin rüyasında gördüğü siyah ayakkabı rahatlığa, mal mülk sahibi olmaya, görkemli hayata sahip olmasına işaret eder. Rüyasında siyah renk ayakkabı gören kimse, kısa süreli yolculuğa çıkarak ekmeğinin peşinde koşar.

Rüyada Siyah Renk Ceket Görmek

Rüyada siyah renk ceket görmek, rüyasında siyah ceket gören kimse, hayatıyla ilgili kararlara giderek zor olan bir sınavın içine girer. Bu rüyayı gören kişiler riskli işlere yatırım yaparak kazandıkları mallarını riske sokarlar. Bu rüya hayra işaret olduğu gibi şerre kötülüğe işaret olabilir.

Rüyada Siyah Renk Kusmak 

Rüyada siyah renk kusmak, içinizdeki kötülüklerin dışa çıkmasına, rahatlığa ermeye, yaşadığınız zor durumlardan sıyrılmaya yorumlanır. Rüyasında siyah renk kusan kimse, güzel olan hayırlı olarak kıldığı niyetlerine vakıf olup yaşadığı kötülükleri unutma yoluna giderler.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada siyah renk görmek, siyah renk rüyası gücü ve kudreti, mal ve zenginliği işaret ettiği gibi, bazen de kötülüğü, hastalığa, mal kaybı yaşamayı işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler karanlığın içine sürüklenerek inançlarından ve imanından uzak dururlar.

İslami Yorumu, rüyada siyah renk görmek, kötü haber almaya, mal mülk kaybetmeye, yoldan çıkmaya, alınacak kötü haberlere yorumlanır. Bu rüya ululuğu, mal ve mülke işaret olduğu gibi bazen de yalancı kimselere, iftiralara uğramaya da ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4047