Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Pantolon Giymek Görmek

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada siyah pantolon giymek dar bir pantolon giydiğinizi gördüyseniz sıkıntılı zamanları geçirip, dar yollardan geçeceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır. İş hayatınız, aile hayatınızın çok iyi olabilmesi için elinizden gelen bütün çabayı gösteriyorsunuz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınız zaman bunu herhangi birine belli etmeden sadece kendi içinizde yaşayıp, bunalmanıza neden olduğu için performansınızda düşmeye neden olacaktır. En yakın dostlarınız bile sizin hayatınızda rolü olmaması sizin tek tabanca olarak yaşamanıza neden oluyor. Biraz kendi özel hayatınız olmalı evlenmeden önceki arkadaşlarınızın yaptığı davetlerin hepsine olmasa bile bazılarına katılım göstermeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Rüyada siyah pantolon giyen birini görmek size çok büyük gelen geniş bir pantolon giydiğinizi göydüyseniz, kısa sürede sizi bekleyen bir sürpriz olacağına işaret etmektedir. Uzun bir süredir hasret kaldığınız, çok uzak bir ülkede yaşadığından gidemediğiniz çok sevdiğiniz bir yakınınızın size sürpriz yapması sonucunda gözyaşlarınızı tutamayacaksınız. Bu ziyaret size çok iyi geleceğinden, yılların özlemini hasretini gidereceksiniz. Bu gelen yakınınızın size yapacağı bir iş teklifini hiç düşünmeden kabul ederek, daha iyi bir iş hayatınızın olmasını sağlayacaksınız. Maddi olarak durumunuzu düzelterek, şansın size gülmesini bu tanıdığınız sayesinde olacaktır.

Rüyada beyaz gömlek siyah pantolon giymek yırtılan bir siyah pantolon giriyorsanız ailenizle ilgili bir takım sıkıntıların sizi çok bunaltacaktır. Başvurduğunuz her yol sizi daha da bunalttığından başınızı alıp çok uzaklara gitmek isteyeceksiniz. En son babanızla ve kardeşlerinizle yapacağınız bir kavga sonucunda kapıyı çekip çıkacaksınız. Rüyada siyah pantolon beyaz gömlek giymek bazı durumlarda haklı olsanız da, biraz alttan almanız hem sizin üzülmemeniz hem de onların üzülmemesini sağlayacaktır.

Rüyada başkasının siyah pantolon giydiğini görmek gördüğünüz pantolonunuzun çok küçüldüğünü gördüyseniz çalıştığınız işyerinizin büyümesi için elinizden gelen bütün çabayı gösterip bu günlere getirdiniz. Artık yaşınız ilerlediğinden huzur dolu bir hayat, yaşamınızı sakin yaşamak istiyorsunuz. İşinizi bıraktığınız çocuklarınıza çok güveniyorsunuz. Onların sizin güveninizi boşa çıkarmaları, işyerinizin çok büyük zarar yapması ve bu durumu sizden gizlemeleri çok üzülmenize neden olacak.

Rüyada siyah pantolon görmek, rüya sahibinin kapasitesini aşan işlere girişmesine, bu yüzden sıkıntı çekeceğine, bu şekildeki girişimlerden başarı elde edemeyeceğine yorumlanır. Bu nedenle yaşanacak hayal kırıklığı yüzünden çok zor bir dönemden geçecektir. Çevresi tarafından küçümsenen rüya sahibi, yaşamında ummadığı kadar sıkıntı yaşayacaktır. Bazı yorumcular bu rüyaları aceleyle alınan bir evlilik kararı sonucunda, kendisine uygun olmayan, farklı bakış açılarına sahip bir kişiyle evlenileceğine işaret eder derler. Bu nedenle rüyayı gören kişi bekarsa, buna dikkat etmelidir. Yaşamında evlilikle ilgili ani kararlar almamaya gayret etmelidir. Kendi yaşam tarzına uygun olmayan kişileri eş olarak seçmemelidir. Rüyalarımız bazen bizleri uyararak, yaşamımızda daha iyi koşullar sağlamamamıza yardımcı olabilir.

Bu rüyaları yorumlayan değerli yorumcular siyah pantolon görmeyi keder içinde geçecek bir ömre benzetirler. Bu rüya sahibinin maddi olarak düşeceği darlığı, borçlarının artmasını, sıkıntı ve üzüntüleri işaret eder. Yaşam koşullarının zorlaşmasına, kötü haberlerin artmasına ve rüya sahibinin ailesine uygun ortamı sunamamasına yorumlanır. Ayrıca özel yaşamdan kaynaklanan dedikodulara dikkat edilmesini, yaşama alınan kişilerin özenle seçilmesi gerektiğini belirtir. Ailenin tasvip etmediği kişilerle bi arada olmamak bu konuda rüya sahibine yardımcı olabilir. Bu rüyayı genç yaşta biri gördüğünde, yeni bir işe girmeyi, resmi bir sınavdan elde edilecek başarıyı anlatır. Bu rüya gençler için, iş başvurusunda bulunarak, iyi bir yerde işe başlamayı ve başarılı olmayı ifade edebilir.

Rüyada siyah pantolonu giyip çıkarmak ise, rüya sahibinin başka bir kişiye vereceği zarardan son anda vazgeçmesine, doğru yolu bulmasına işaret eder. Bu kişinin yapacağı haksızlıktan dönmesi, kötülükten son anda kurtulması, başarısız olacak bir girişime başlamaması şeklinde yorumlanır. Bu sayede başına gelecek olumsuz etkilerden daha kolay korunabilir. Bu yüzden rüyanın anlatmak istediği uygun şekilde yorumlanmalıdır.

Rüyada siyah pantolon almak genel anlamda rüya sahibi için hatalı ilişkileri, yanlış yolları, üstüne vazife olmayan işlere girişmeyi işaret eder. Bu kişiler genellikle başkalarının kendilerine zarar vereceğini, kötülük yapacağını, kendilerini aldatacaklarını düşünürler. Bu nedenle yaşamlarında her zaman yanlış hareketlerde bulunurlar. Gördükleri rüyayı dikkate alarak, davranışlarını düzeltmeleri gerekir. Özellikle aşk hayatında hatalı kararlar almanın sonuçları ağır olacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2215