Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Nokta Sıkmak

Mart 31, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada Siyah Nokta Sıkmak, Sıkıntılarla birlikte hak edilen güzel bir geleceğe, yardım alarak arzu edilen mevkiye, zorluklarla ulaşılan saygınlığa, cefa çekerek düşlediği habere, sıkıntıların ardından ümit edilen hünere delalet eder. Zorluklara göğüs gererek özlem duyulan güce, manevi bir yükü olan kişiden uzaklaşılacağına, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu rahata, parasal yükü olan bir kimseden uzaklaşılmaya manasını taşır. Zorlukların sonucunda istenilen güzel kazanca, temiz rızka, sıkıntılardan kurtularak ümit edilen mülke işaret eder.

Rüyada Siyah Nokta Görmek Parasal yükü olan bir kimseden uzaklaşılmaya, ticari işlerde kazanca, huzurlu ve sakin bir yaşama, arzu edilen başarıya ulaşmaya, meşakkatle elde edilen hünere, hatalardan sonra arzu edilen müjdeye, istenilen toplu paraya anlamın gelir. Aşk hayatının iyiye gittiğini, verdiği söze sadık kalmaya, vefakar bir eşe, arzu edilen şeylerin gerçekleşeceğine, bol berekete, mutluluğa, güzel işlerle uğraşılacağı, uzun ömür anlamını da taşır.

Diğer bir anlamı ise, düşmanlığını gizleyen bir kimseye, ticari yönden sıkıntıya, kötülük görmeye, gizlenen sırların ortaya çıkacağına, huzurun kaçacağına, anlayışsız bir kişiye, zulüm görülmeye, fakirliğe, üzüntüden kurtulamamaya işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3522