Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Külot Almak Görmek

Nisan 8, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada Siyah Külot Almak Parasal yükü olan kişiden kurtulmaya, geri dönüşümü güzel olan yatırımlar yapmaya, rüyada siyah külot hediye almak çabalayarak kazanılan yüksek mertebeye, zorluklarla baş ederek kavuşulan temiz rızka işaret eder.

Rüyada siyah külot giymek uzun bir bekleyişin sonunda ulaşılan kazanca, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu berekete, uğraş vererek elde ettiği rahatlığa, sıkıntılarla birlikte istediği mutluluğa, beklentilerin gerçekleşeceğine, kısa zaman içinde alınacak iyi habere, üne sahibi olmaya delalet eder.

Diğer bir anlamı da, verdiği büyük uğraşların ardından elde ettiği varlığa, hak edilen temiz kazanca, zahmet çekerek kazandığı zenginliğe, özlem duyduğu güce, hak edilen onura, düşlediği daha iyi bir hayata anlamına gelir.

Mağlubiyetten sonra hasret duyulan yüksek mevkiye, zahmet çekerek arzu ettiği başarıya ulaşmaya, sağlık durumun düzeleceğine, dostlarla güzel muhabbete, gizlenen sırların ortaya çıkmasına, mutluluk dolu geleceğe, sıkıntılardan kurtulmaya, malın bereketli olmasına da işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada siyah kilot görmek, sağlık durumunun kötüleşeceğine, iyi niyetli olmayan bir akrabadan fenalık görmeye, ticaret alanında sıkıntılara ve huzurun kaçacağına, değer kaybetmeye, sonunda mutsuz olunacağı bir olayla karşılaşmaya işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1048