Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Köpek Görmek

Ağustos 20, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada siyah köpek görmek, yabancı kişilere ve bunlardan gelecek sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde olan fakat kendileri ile hiçbir münasebeti olmayan kimselerin kendisine karşı beslediği kötü duygulara, hain planlara ve düşüncelere rivayet edilir. Rüyada siyah köpek görmek, rüya sahibinin tanımadığı fakat onların rüya sahibini tanıdığı kimselerin kendisine karşı art niyetler beslediği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Siyah Köpeğin Kovalaması

Bir kişi rüyasında kendisini siyah bir köpeğin kovaladığını görürse o kişinin ticaretine mani olmak isteyen rakipleri olduğuna ya da iş yerinde ayağını kaydırmak ve başarılarını engellemek isteyen bazı mesai arkadaşlarının olduğuna alamet eder.

Rüyada Siyah Köpeğin Isırması

Rüyada siyah köpeğin ısırması da siyah köpeğin kovalaması gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin başarılı olması, ileriye gitmesi her geçen gün daha fazla kar elde etmesi nedeni ile kendisini çekemeyen ve bunun önüne geçmeye çalışan kimselerin olduğuna işaret eder.

Rüyada Siyah Köpeğin Saldırdığını Görmek

Rüyada siyah köpeğin saldırdığını görmek, kem gözlerin nazarına uğramaya bu nedenle de hayatın ve işlerin tepe taklak olmasına delalet eder. Rüyayı gören kişinin bazı kişilerin gazabına uğrayacağına, işlerindeki bereketin, bolluğun, verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine yorulur.

Rüyada Siyah Köpek Sürüsü Görmek

Rüyada siyah köpek sürüsü görmek, rüya sahibinin, yaptığı işlere ve ortaya koyduğu çalışmalara balta vurmaya çalışan, çok uzun zamandır iş hayatı konularında engel olan insanlara ve bu insanların kötülüklerinin devam ettiğine yorulur.

Rüyada Siyah Köpeğin Havlaması

Rüyada siyah köpeğin havlaması, kötü haberlere, huzur kaçıracak tatsız olaylara delalet eder. Uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilirken bazen o bölgede baş gösterecek ve tüm bölge halkını yakından ilgilendirecek bazı olumsuz durumların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Siyah Köpek Görmek sayfası 30/08/2020 19:27:15 tarihinde 33589 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2716