Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Kedi Görmek

Şubat 25, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Siyah Kedi Görmek, Hislerinizin kuvvetli olduğunu ve size dost görünen bir kişinin size zarar vermek için fırsat kolladığını gösterir. Uyarı niteliği olabilir. Nedenini bilemediğiniz bir problemin sizi tedirgin edeceğini ve bu durumun hayatınızı olumsuz yönde etkileyeceğini işaret eder. Siyah kedi hizmetçiyle de yorumlanabilir. Kötü niyetli bir kadınla da tabir olunur.  Başka bir yorumla da özgürlüğüne düşkün bir ruh haline yorulabilir. Yaratıcı karaktere ve güçlü kişiliğe rivayet edilir.

Siyah kedinin eve girdiğini görmek, eve girecek hırsızın habercisi olabilir. Kedi girdiği evde yemek yerse hırsızın amacına ulaşıp sizi zarara uğratacağına işaret eder. Sabah namazından sonra bu rüya görülmüşse hastalanacağınıza ve bu hastalığın 6 gün boyunca süreceğine yorumlanır.

Rüyada siyah kedi sevmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu süreçle ilgili değişkenlik gösterebilir. Eğer işle ilgili önemli bir karar sürecindeyse ortaklık içinde olduğu ya da maddi yardım aldığı kişilerin iyi niyetli kimseler olmadığını gösterir. Evlilikle ilgili bir gelişme var ise rüya sahibinin sağlıklı bir çocuğa sahip olacağı anlamına gelir. Aynı zamanda güzel bir habere ve bol kazanç elde etmeye fakat rüya gören kişinin attığı adımları düşünerek atması gerektiğini gösterir. Eğer kedi sevmiyorsanız iki yüzlü bir insana gereğinden fazla değer verdiğiniz anlamına gelir.

Rüyada siyah kedi tarafından ısırıldığını görmek, eğer yabancı bir kedi ise rüya sahibinin hasta olacağına, eğer ev kedisi ise kişinin rahat ve huzur içinde bir dönem geçireceğine yorumlanır. Aynı zamanda büyük çabalar sonucunda elde edilen başarının başkaları tarafından kıskanılması ve bunun ardından maddi kayba uğramaya rivayet edilir. Yapılması planlanan güzel işin gerçekleştirilmesi için disiplinli bir çalışma düzeninin gerektiğinin göstergesidir.

Rüyada kediyi sattığını görmek, malını başka kişilerle paylaşmaya, kendisinin bir ev kedisi olduğunu gören rüya sahibinin mutsuz bir yaşantı içinde olacağına, hiç bir işinin rast gitmeyeceğine işaret eder. Rüyada kedinin kaybolması, Hastaysa kişinin durumunun kötüleşeceğine, işle ilgili bir sıkıntıya düşeceğine işaret eder. Siyah kedinin size sürtünmesi, çevrenizdeki kişilere karşı temkinli davranmadığınıza ve gereğinden fazla güvendiğinize yorumlanır. Kediyi kovalamak, hayırlı işler yapacağınızı gösterir.

Rüyada siyah kedi yakmak, kötü niyetli bir kişi yüzünden zarara uğratılmak istendiğini, bu nedenle yanlış kararlar alınacağını ve işlerin daha büyük çıkmazlara gireceğini gösterir. Maddi zararların yanı sıra manevi zararların da görüleceğine rivayet edilir. Ayrıca rüya sahibinin iyi niyetli dostlar tarafından destek göreceği ve bu sayede zorlukların üstesinden kolayca gelineceğini işaret eder.

Rüyada siyah kedi ile konuşmak, sıkıntılı durumda olan bir kişinin yardıma ihtiyacı olduğuna ancak hayırsız bir kişinin bu yardıma engel olmak için çabalayacağına bu nedenle bu kişiyle tartışma yaşayıp yolların ayrılacağına işaret eder.

Rüyada siyah kedi taşlamak, Rüya sahibinin hem aile hayatını hem de iş hayatını kıskanan fesat kişiye rivayet edilir. Fesat kişinin zarar vermek için her türlü kötülüğü yapmaya hazır olduğuna ancak eğer rüyayı gören kişi tarafından kim olduğu tespit edilirse amacına ulaşamayacağına yorumlanır. Ayrıca rüya sahibi kişinin hayırlı bir yola çıkılacağını işaret eder.

Rüyada siyah kedi işemesi, Hazırlıksız bir anında kötü niyetli bir kişilerle tanışacağına ve bu kişilerle ortak işler yapılacağına sonucunda rüya gören kişinin zarara uğratılacağına yorumlanır. Rüya sahibinin maddi manevi sıkıntılı günler geçireceğini, düşünmeden atılan adımların ciddi sorunlar doğuracağını ve bu nedenle eza dolu bir dönem geçireceğine rivayet edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3314