Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Kaplan Görmek

Nisan 19, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada siyah kaplan görmek, insanlara karşı kin nefret beslediğinize, etrafınızdaki kimseye güvenmediğinize, yakın bir arkadaşınız tarafından ihanete uğrayacağınıza işaret eder. Yeni bir ortama girip yeni kişilerle tanışıp dost olacağınıza, iş hayatınızda yeni projeler gerçekleştireceğinize, işlediğiniz günahlardan dolayı tövbe edeceğinize işarettir.

Ayrıca yakın bir zamanda kötü bir haber alıp çok üzüleceğinize, eğitim hayatınızda çok başarılı adımlar atacağınıza işaret eder. Çevrenizde düşmanlarınızın olduğuna, dost görünümlü kötü insanlarla beraber yaşadığınıza, ticaret hayatına atılıp maddi anlamda bol kazanç sağlayacağınıza işarettir. Yatırımlar yapacağınıza, borçlarınızdan dolayı sıkıntı çektiğinize ve yakınlarınızdan yardım alacağınıza işaret eder. Arkanızdan dedikodunuzun yapıldığına, ailenizde bazı tartışmalar yaşanacağına, bekarsanız zengin biriyle evleneceğinize, başınızdan bir kaza geçeceğine ve hastanelik olacağınıza işaret eder. Söylediğiniz bir yalan yüzünden pişmanlık yaşadığınıza, karar vermeniz gereken bir olayda zorluk yaşayacağınıza işarettir.

Hedeflediğiniz amaçlara ulaşacağınıza, hayata dair görüşlerinizi değiştireceğinize işaret eder. Aynı zamanda yeni bir ev alacağınıza işarettir. Yakında mutlu bir haber alıp çok sevineceğinize, yapacağınız bir hatadan dolayı pişmanlık yaşayacağınıza işaret eder. Bir kız çocuğunuzun olacağına, evliyseniz mutlu bir yaşam geçireceğinize, devlet dairesinde çalışıyorsanız mevkinizin yükseleceğine, uğrayacağınız iftira nedeniyle çok üzüleceğinize işarettir.

Çok sevdiğiniz bir dostunuz tarafından hayal kırıklığına uğrayacağınıza, yeni bir işe gireceğinize işaret eder. Çok üzüntülü ve mutsuz günler geçireceğinize, yakınlarınızdan birini kaybedeceğinize, size zarar vermek isteyen birinin tetikte beklediğine ve dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder. Çıkarcı insanlarla muhatap olmak zorunda kalacağınıza, maddi yönden sıkıntılarınızın son bulacağına, bulunduğunuz yerden başka bir yere taşınacağınıza işaret eder.

Rüyada siyah kaplan görmek, genel olarak renginden dolayı kötü olarak yorumlanır. Yaptığınız bir işten ötürü zarar edeceğinize, hayallerinize kavuşma yolunda engellerle karşılaşacağınıza işarettir. Kötü karaktere sahip biriyle birliktelik yaşayacağınıza, saf bir yapıya sahip olduğunuzdan dolayı insanlara çok çabuk inandığınıza işaret eder. Sakladığınız bazı sırların sizi sıkıntıya soktuğuna, iş arkadaşlarınızla beraber yeni projeler gerçekleştireceğinize işarettir. Kimi zaman arkadaşınız  tarafından size ortaklık teklifi edileceğine, psikolojik olarak sorunlar yaşayacağınıza, bunalıma girip sıkıntılı günler geçireceğinize işaret eder.

Yaptığınız iyiliklerin karşılığını alamadığınıza, evinize haciz geleceğine, dertlerinizle yüzleşip onları halletmeniz gerektiğine işaret eder. Dini yönden zayıflayacağınıza, davranışlarınızdan dolayı eleştirildiğinize, şansız günler geçireceğinize, hayırlı bir kısmetin karşınıza çıkacağına işarettir. Kötü kalpli birinin sizi kandıracağına, aydınlık günlerin yakın olduğuna, arkadaşınızla aranızı bozmaya çalışan kişiler olduğuna işarettir. Sosyal hayatınızda çok aktif olacağınıza, gireceğiniz sınavda başarılı olacağınıza, bazı aksilikler yaşayacağınıza, yaşam stilinizi değiştirmeniz gerektiğine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5317