Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Kan Görmek

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada siyah kan görmek rüya sahibinin zahmetle ulaştığı hayıra, sıkıntı çekerek umut ettiği mevkiye ve çekilen zorluk karşılığında toplu kazanca delalet eder. Aynı zamanda kişinin büyükleri tarafından sunulacak imkanlarla zengin bir hayat yaşayacağına ve çevresinde de saygın bir isim olacağına işaret eder.Rüyada kan görmek genel hatlarıyla haram bir işe bulaşma olarak yorumlanmaktadır. Eğer kişi yaptığı bir kötülükten dolayı kendini suçlu hissediyorsa bu kan onun vicdanının dışa vurumudur.

Çok fazla kanın çıktığının görülmesi anne, baba veya evlattan gelebilecek bir yardımın kesilmesi manasına gelmektedir. Her hangi bir yaradan dolayı olmamak koşulu ile vücuttan kan çıktığını gören kimse eğer fakir ise zengin olmaya, zengin ise fakir olmaya doğru gideceği şeklinde yorumlanmaktadır. Arka taraftan temiz kan çıktığını gören kimse, girdiği bir günahtan kurtulmuştur. Eğer arkadan çıkan kan üzerine bulaşıyor ise harama devam ettiğini ve kötülüklere bulaşmaya devam edeceği manası ortaya çıkmaktadır.

Rüyada siyah kan pıhtısı görmek ; rüya sahibinin hayvana yardım etmesi çevresine büyük bir yardım yapacağına ve rızkının artacağına işaret eder.

Rüyada siyah kusmak ; rüya sahibinin kötü günlerle sınandığı ve bu sınanması sonucunda ferahlığa ereceğine delalet eder.

Rüyada siyah kan görüp bayılmak; rüya sahibinin geçmişte yaptığı hatalar ve suçları fark ettiği bundan sonraki hayatını sil baştan başlayacağına delalet eder.

Rüyada siyah tükürmek rüya sahibinin çok sevdiği bir kişinin kendisinden uzaklaşmasına delalet eder. Kişinin bu ayrılmadan sonra yaşayacağı üzüntüye yorumlanmaktadır.

Rüyada siyah kan lekesi görmek; siyah kan lekesi görmek rüya sahibinin evine gelecek olan misafirleri tarafından iftiraya uğrayacağına .Ve bu kişilerin kendisi hakkında dedikodu yaptıklarına işaret eder.

Rüyada ağızdan siyah kan gelmesi rüya sahibinin his olmayan söz ve laflar duyacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin aile içerisinde ağır sözler söyleyeceklerine işaret eder. Bazı yorumcular da evlatlar arasında yapılacak olan ayrım şeklinde yorumlarlar.

Rüyada burundan siyah kan gelmesi çok önemli bir hastalığın biteceğine delalet edilmektedir.

Rüyada kan tükürmek veya kanın ağızdan çıktığını görmek biri hakkında kötü sözler işiteceğinize arkanızdan kötü sözler konuşulduğuna işaret eder. Eğer tükürmüş olduğunuz kan gömlek veya pantolonunuza bulaşmış ise kadınlar hakkında genel bir yargı belirteceğinize delalet etmektedir. Çokça kan tükürüldüğünün görülmesi ise kişinin mal varlığının azalmasına işaret etmektedir.

Rüyada kan akmasının görülmesi zengin olan biri için mallarının azalmasına ve düşüşe geçmeye yorumlanırken, fakir olan kişi için ise zenginliğe ermesine ve yükselişe geçmesine delalet etmektedir. Bedenin muhtelif yerlerinde yara şeklinde görülen kan ise kazaya ve kötü bir şeyin başa gelmesine işaret etmektedir. Eğer kan koyu bir renkte akıyor ise genel itibarı ile iyi şeylere yorumlanırken açık renkte olması ise kötülüğe yorumlanmaktadır.

Rüyada kan işediğini görmek ile ilgili bir ok anlam bulunmaktadır. En çok yapılan yorumlar ise çok büyük ve amansız bir hastalıktan kurtularak rahata ermek şeklindedir. Rüyada kan işendiğinin görülmesi uzun bir yolculuk yapmaya, hapisten kurtularak özgür olmaya, iyilik bulmaya, cami abdesthanesinde kan işemek ise sevinç ve mutluluğa işaret etmektedir. Eğer bir yangın içerisinde kanlı bir biçimde işeniyorsa bu ya hırsızlık yapmaya ya da hırsızlığa maruz kalmaya işaret edilmektedir. Az miktarda kanlı işemek ise elde bulunan malın azalması anlamına gelmektedir.

Rüyada kan içmek ile ilgili iki farklı söylem bulunmaktadır. Birincisi rüyada kan içmek haram yolla kazanılan para ile geçinmek ve onu çoluk çocuğuna yedirmek olarak yorumlanırken bazı rüya tabirleri ise rüyada kan içmeyi bir yakına yapılan yardımın yerine gitmemesi olarak yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17899