Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Jip Görmek

Mart 4, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada siyah jip görmek; kişi çevresi tarafında gizemli ve gerçek kimliğini saklayan biri olarak görülmektedir. Gerçekten böyle biri olmadığını çevresine gösterme çabasına girişecek olan rüya sahibi, bu çabalarında sonuç almak için yoğun bir şekilde çalışmak zorunda kalacaktır.Bazı rüya yorumcuları da rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısından, maddi zorluklardan ve işsizlikten kurtulacağına helal kazanç ve mal varlığına kavuşacağına, kendisine önemli derecede kazanç getireceği işlere başlayacağını bu sayede bolluk bereket ve rahata kavuşacağını yorumlamaktadır.

Rüyada siyah jip hediye almak; rüyada da kendisine siyah jip alınan biri güzel bir olaya yaşayacaktır. Rüya sahibinin uzun zamandır yaşadığı sıkıntıların,zorlukların ardında rahata erecektir. Bu şanslı olay, kişinin hayatında değişiklik olabilir.

Rüyada jip satın aldığını görmek; rüyada jip sattın aldığını gören biri, hayallerinin zaman içinde gerçekleşeceğine işarettir. Eğer canı gönülden ettiği bir duası varsa, kabul olacaktır.

Rüyada siyah jip sattın aldığını görmek ;jip satın aldığını gören rüya sahibi varsa yaşadığı zorluklardan kurtulmak için fedakarlık yapmaya hazır hale gelecektir.Rüya sahibi mutluluğu ve huzuru için gerekirse varını yoğunu feda edecek durumu gelmiştir.

Rüyada siyah jip kullanmak; ümitsizlikten sonra ulaştığı ticari kazanca, hayalini kurduğu daha iyi kazanca, huzura, duygusal külfeti bulunan tanımadığı bir kişinden uzaklaşacağına yorulur. Olumsuz şekliyle rüya sahibinin üzüntü verecek olayla karşılaşacağına yorumlanır. Bazı alim ve ulemalar rüyayı şöyle tabir etmiştir; ümit ettiği sevince, zorluklar yaşayarak elde ettiği başarıya, uzun bir bekleyişin sonunda istediği yüksek mevkiye ulaşacağına işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1325