Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Gül Görmek

Mart 29, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada siyah gül görmek, rüya sahibi için başarısızlığın ardından şöhreti yakalamaya, çekilen zahmetin ardından arzu edilen bir yaşama, meşakkatli bir dönemin ardından zenginliğe ulaşmaya şeklinde yorumlanır. Çekilen zorlukların ardından rüya sahibinin feraha ereceğine, cefanın ardından saygınlık elde edilmeye, sıkıntıların ardından huzurlu bir yaşama, temiz kazanca ve iyi bir geleceğe işaret eder.

Bu rüyanın olumsuz yorumlanması, kısa süreli bir aşka, yardımla gelen paraya, akrabaların zorbalıklarına ve yardıma ihtiyaç olduğuna şeklinde olur. Bazı yorumcular bunu kısa sürede meydana gelecek gelişmelere, hayallerde olan huzurlu bir yaşama, kaydedilen makamın yeniden kazanılmasına, sıkıntı sonrası gelen kazanca yorumlamıştır. Bu yorumlamalar siyah gülün durumuna göre bazı farklı şekillerde yorumlanabilir. Gülün huzurun ve mutluluğun sembolü olması, bu rüyayı ayrı bir yere koyar.

Rüyada siyah gül koklamak, özellikle mevsiminde olduğunda çok iyi kabul edilir. Hayırlı haber, evlilik ve huzurla ilişkilendirilir. Herhangi bir türde siyah gül görülmesi, kişinin sözünde durmayan, vefasız biri olduğunu işaret eder. İşlerini aksatan, yaşamının gerektiği gibi ilerlemesini engelleyen bir kişinin varlığı söz konusudur.

Bazı yorumcular bunu ayrılmış eşe, ölmüş evlada, telef olmuş mala ya da çalınmış elden alınmış mutluluğa yorumlanır.

Rüyada tomurcuk siyah gül görmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak yeni fırsatların varlığına, bunların elde tutulamayacağına işaret eder. Bazı durumlarda rüyayı gören kişinin hamile olması halinde, bebeğin kaybedilmesi şeklinde yorumlanabilir. Bu rüya gelecek bir iyi haberin, engellenmesi anlamını taşıyabilir. Solmuş siyah gül, rüya sahibi için ayrılığın sembolüdür.

Gerek evlilikte eşle, gerekse sevdiği kişiyle ayrılık ve soğukluk şeklinde yorumlanır. Solmuş siyah gülün yeniden canlanması ise, bu ayrılıkların kısa süreli olduğuna, yeniden bir araya gelmeye yorumlanır.

Rüyada siyah gülü dikenli görmek, rüya sahibinin bazı meşakkatli yollardan geçmesine, zorlukları aşması gerektiğine işaret eder. Bunların sonucunda kendi gayretiyle arzu ettiği makama oturacağını anlatır. Yaşamda iyi yerlere gelmek için, bu dikenlere katlanmalı ve aşmak için yeni projeler üretilmelidir. Rüyada çok sayıda siyah gül görülmesi ise, kişinin yaşamında gerek iş hayatında, gerekse aile hayatında her alanda başarıların gerçekleşeceğini anlatmaktadır. Sayısınca kişiye güzel gelişmelere vaat etmektedir.

Genel anlamda yaşamda zorluk ve sıkıntılara katlanılması gerektiğine, bunların meyvesinin olumlu olacağına, aşk yaşamının zorlu geçse de, neticede mutlu bir birleşmeye, iyiliklere ve bereketli bir yaşama kavuşmaya yorumlanır. Rüya sahibi için aslında mutlu bir yaşam müjdeleyen bir semboldür.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

872