Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Etek Görmek

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada siyah etek görmek kişinin devlet makamında iyi bir göreve atanarak ömür boyu haysiyeti ve şerefiyle yaşayarak işlerini adaletle yapan gururlu kimseler olduğu anlamını taşımaktadır. Rüyada siyah etek denemek Rüyasında siyah eten giyen kimseler genellikle ağırbaşlı ve dürüst kimselerin gördüğü rüyadır. Siyah etek dikmek Karakter olarak sakin bire kişiliği simgeleyen siyah eteğin rüyada görülmesi diğer yandan kişinin sadece kendinin bildiği sıkıntı duyduğu bir konunun bulunduğunu işaret etmektedir.

Rüyada siyah etek giymek Devlet işlerinde iyi bir görev alacağına, hayatı boyunca şerefi ve hasiyeti yaşayan kimselere işaret eder. Sıkıntılardan kurtularak ulaşılan zafere, siyah yırtmaçlı etek giymek yakın zamanda gelecek güzel bir habere, toplu gelecek mala, arzu edilen üne, ümit edilen rahata ulaşmaya, uzun süre beklenilen kazanca, siyah mini etek giymek vazgeçtikten sonra kavuşulan hünere, özlem duyulan sevincin yaşanmasına işaret eder.

Rüyasında siyah etek gören özellikle bayanlar için, kişinin bekarsa evlilik yapacağına evliyse hamile olacağına ve kız bebek dünyaya getireceğine işaret etmektedir. İş hayatında başarıyı da simgeleyen siyah etek bayanlar içinde işlerinde yükselecekleri ve çevreleri tarafından önemsenerek yükselecek anlamları da taşımaktadır.

Uzun siyah etek gören kişilerin hayatındaki kadınlar için namuslu, çalışkan ve dini bütün kişiler  olacakları anlamları da söylenmektedir. Başkasının siyah etek giydiğini görmek Kısa siyah etek gören kişilerin bekledikleri işlerin bir an önce gerçekleşeceği ve alınacak sevinçli haberlerle mutlu olacakları tabir edilmektedir.

Siyah etek giydiğini görmek bu rüyayı gören kişiler muratları varsa bir an önce isteklerine kavuşacakları ve işlerinin kolaylaşarak şanslarının ve bahtlarının açılmasına delalet etmektedir. Bu rüyayı gören bekar kişiler görücüye çıkarak  evlilik kapısının açılacağı, evli kimseler içinse hayırlı gebelik haberleri alacakları söylenmektedir.

Siyah etek almak rüyasında siyah etek gören kişiler genel olarak olumlu tabirlerle karşılaşmaktadırlar. Sosyal açıdan itibar ve başarıların simgesi olan arkadaşının siyah etek giydiğini görmek diğer yandan normal hayatta konuşulan herhangi bir eşyanın temsili olabilir.

Rüyada siyah etek görülmesi özellikle bayanların sıkça gördükleri rüyalardandır. Bunun bilinçaltı etkisi olarak gün içinde beğendikleri almak istedikleri bir etek modelini düşündükleri içinde görmeleri mümkün olabilir. Rüyalarda görülen her işaret bilinçaltındaki derin anlamları simgelemediğinden günlük yaşamlarındaki görüp de düşündükleri herhangi bir şeyle alakalı olabilir.

Rüyada siyah etek ceket giymek zorluklarla ulaşılan zenginliğe, kazancın artmasına, güzel bir geleceğe, istenilen başarı basamaklarını çıkmaya, güzel ve yüksek mevkiye, siyah pileli etek giymek hayırlı rızka, düşlenen saygınlığa, arzu edilen şöhrete delalet eder. Bekar bayanlar için izdivaç, evli bayanlar için hamilelik anlamına gelir. siyah etek giyen erkek görmek huzura, fakirlikten kurtulmaya, faydalı işler yapmaya, imrenilen güce, emniyetli olmaya, zorluklar çekilerek elde edilen güzel kazanca da delalet eder.

Rüyada siyah mini etek giymek zorluklara göğüs gererek özlem duyduğu şerefe, parasal yükü olan kişiden uzaklaşmaya, yardım alarak kazanılan iyi bir geleceğe, istenilen mutluluğa ulaşmaya, sıkıntılar sonrasında elde edilen zafere, sağlıklı bir yaşama, dostlarla bir arada olmaya da işaret eder.

Rüyada siyah etek giymenin diğer bir anlamı da, evli kişinin eşiyle büyük bir tartışmaya girmesine, bekar bir kişinin ise ailesi veya yakın dostlarıyla tartışmaya girmesine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5709