Rüya tabiri ara

Rüyada Siyah Eldiven Görmek

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada siyah eldiven görmek yüceliğe ve mal zenginliğine işarettir. Bir insanın rüyasında siyah renk görmesi paraya aynı zamanda da acıya ve hüzne yorumlanmaktadır. Rüyada siyah renk görmek çok makbuldür. Siyah eldiven takmak servete, şan, şeref ve makam sahibi olmaya işarettir. Rüyada siyah rengin bir diğer anlamı da şık giyinen, temiz, asil, görgülü, eğitim almış, siyah eldiven çıkarmak terbiyeli ve soylu bir kişiyi tabir eder. Bu kişi önemli bir işadamı, sanatkar veya bürokrat olup, siyah eldiven giymek önemli bir işi hakkıyla icra eden ve hakkını veren o işte başarılı olan uzman kişi olarak yorumlanır.

Rüyada elinde siyah eldiven görmek sıkıntıya ve yeniliklere yorumlanmaktadır. Fakat eldivenin temizliğine ve rengine göre yorumlar değişmektedir. Rüyada eldiven gören hayırlı ve kısmetli onu mutlu edecek bir haber alacağına, hayatında birçok değişiklikler olabileceğine, araba alma, iş büyütüp veya iş değişikliğine gitme, ev alma veya değiştirmeye işarettir.

Rüyada siyah eldiven bulmak Rüyada siyah eldiven, verimli ve faydalı işlerle uğraşacağına, ticari bir işte getirisi yüksek girişimlerde bulunulacağına, makam yükselmesine, gelecek günlerdeki helal kazanca, hayırlı, vefalı ve anlayışlı kadına yorulmaktadır. Kişinin gönül ilişkisinin yolunda gideceğine, iyi gelir sahibi olacağına, zenginlik ve şöhreti bir arada kazanmaya, huzur dolu feraha kavuşmaya, can dostlarla hoş sohbete, güzel işlere işarettir. Bir diğer olumsuz anlamı da sıkıntılı hayata, siyah eldiven vermek huzuru kaybetmeye, sırların ortaya dökülmesine, kıymet ve değerin düşmesine, korkunun olmasına işarettir.

Rüyada siyah deri eldiven görmek Parasal konuda bazı problemlere, çektiği zorlukların sonunda ümitsizlikten, umut ettiği hayalini kurduğu toplu paraya, zorluklarla kavuştuğu mutluluğa, sevince ve hasret duyduğu refaha, siyah eldiven kaybetmek istediği kuvvete, helal rızka ve zamanla kazandığı itibarlı yüksek mertebeye delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4896